Найкращі данки НБА за тиждень: відео

17:11 | 07 марта 2016

Дивіться відео найяскравіших данків у матчах регулярного чемпіонату НБА за тиждень.

Результати групи "Львів-Захід" СБЛУ

16:11 | 07 марта 2016

Затверджено результати поєдинків першого і другого кіл групи "Львів-Захід" Студентської баскетбольної ліги України.

Зіграно матчі СБЛУ Харківщини

15:25 | 07 марта 2016

Команди Харківської області зіграли 1-4 березня чергові матчі Студентської баскетбольної ліги.

Педагогічний університет – Автодорожний університет – 95:98
ХНПУ: Вольський – 30 оч.
ХНАДУ: Козорезов – 41 оч. (6 із 8 реалізованих 3-очкових).

Володимир Холопов: думаю, що і Зігмунд Фрейд не пізнав жінки

14:41 | 07 марта 2016

Головний тренер національної жіночої збірної України Володимир Холопов спостерігав за фінальним матчем Кубка України у кількох іпостасях, як прихильник баскетболу, як фахівець і як комментатор. Що корисного він виніс для себе після перегляду Фіналу Чотирьох?

Найкращі моменти матчів НБА 7 березня: відео

13:40 | 07 марта 2016

Команди НБА зіграли 7 березня чергові матчі регулярного чемпіонату.

Аріна Білоцерківська: 8 березня зустрінемо з посмішкою!

12:40 | 07 марта 2016

Лідер одеського Інтерхім-СДЮСШОР Аріна Білоцерківська на паркеті у фіналі Кубка України з київським Динамо була невтомною. І не тільки у головному матчі за почесний трофей. Її визнано MVP Фіналу чотирьох. Найкорисніший гравець не розлучалася із Кубком після церемонії нагородження.

Матчі НБА 7 березня: результати і відео моментів

12:25 | 07 марта 2016

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Перемоги Кравцова та Ліщука: результати українців в Іспанії

11:40 | 07 марта 2016

Український центровий Сарагоси В'ячеслав Кравцов відіграв 22 хвилини в домашньому поєдинку з Тенеріфе, в якому команда українця перемогла з рахунком 78:65.

Марина Ткаченко: дівчата є, є потенціал і є над чим працювати

11:10 | 07 марта 2016

Найтитулованішою учасницею церемонії нагородження фіналісток та переможниць Кубка України з баскетболу серед жіночих команд була Марина Ткаченко. Уславлена олімпійська чемпіонка протягом двох змагальних днів Фіналу чотирьох уважно слідкувала за перебігом подій в усіх матчах і поділилася своїми враженнями від гри.

Ірина Щипакіна: на 8 березня знов у путь

10:41 | 07 марта 2016

У переддень жіночого свята Ірина Щипакіна отримала знаковий подарунок! Від себе самої та своїх підопічних. Шість разів з двома великими перервами розігрували Кубок України серед жіночих команд. І щоразу до останнього розіграшу його здобувала Козачка. Її вже нема давно, а чинним володарем трофею вона значилася. І ось нарешті історію змінено! Новим володарем трофею став одеський Інтерхім-СДЮСШОР, який у фіналі здолав київське Динамо 87:68. До цього успіху переможниць привела Ірина Щипакіна.