Матчі Євроліги 17 березня: результати і відео моментів

13:10 | 18 марта 2016

Команди Євроліги зіграли 17 березня частину матчів 11 туру топ-16.

Фенербахче (Туреччина)  –  Дарушафака (Туреччина) - 77:69 (25:21, 20:18, 12:15, 20:15)

Олександр Раєвський: робимо добру справу для хлопців

12:10 | 18 марта 2016

Стрімко наближаються строки проведення другого етапу СБЛУ. Фінали зональних змагань у Студентській баскетбольній лізі України відбудуться у Черкасах (28.03 – 1.04), Харкові (19.04 – 23.04) і Миколаєві (26.04 – 30.04). Місце і час проведення цього етапу для команд зони "Захід" ще узгоджуються. Президент Федерації баскетболу Миколаївської області Олександр Раєвський не здивований , що зона "Південь" гратиме саме у його місті.

Матчі НБА 18 березня: результати і відео моментів

11:40 | 18 марта 2016

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Черговий дабл-дабл Леня не врятував Фінікс

11:25 | 18 марта 2016

Український центровий Олексій Лень продовжує результативно грати за Фінікс у останньому матчі проти Юти він зробив дев'ятий дабл-дабл у останніх 10 поєдинках регулярного чемпіонату НБА. Однак цього разу це не врятувало команду українця. "Сонячні" програли – 69:103.

Олексій Чигринов: найгірший матч Динамо зіграло проти Кривбасу

10:40 | 18 марта 2016

Захисник "Динамо", який нещодавно приєднався до столичної команди, розповів в інтерв’ю клубній прес-службі про адаптацію в новому колективі.

Волиньбаскет-WOG – Запоріжжя: анонс матчу Суперліги Фаворит Спорт

09:40 | 18 марта 2016

У матчі 20-го туру Суперліги Фаворит Спорт Волиньбаскет-WOG прийме Запоріжжя. Гра розпочнеться 18 березня о 19:00. Онлайн-відеотрансляцію дивіться на офіційному YouTube-каналі ФБУ.

Ярослав Скрипець: в Одесі вболівають завзято

09:10 | 18 марта 2016

Новачок БІПи розповів про адаптацію в одеській команді і підвищену мотивацїю здобути домашню перемогу 19 березня у матчі з Черкаськими Мавпами.

Підсумки чемпіонату Закарпаття з баскетболу 3х3

08:26 | 18 марта 2016

У Ужгороді, в спорткомплексі "Юність" пройшли фінальні поєдинки чемпіонату області з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів (старша група -1999р.н. і молодші, середня група-2002 р.н. і молодші). Взяло участь у обласному фіналі 8 команд серед юнаків, а також 6 команд дівчат.

ІІ місце – Іршавський район;

Команда, яка посіла І місце була нагороджена кубком та дипломом, а гравці – грамотами. Команди, які посіли ІІ та ІІІ місце були нагороджені дипломами та грамотами.

Команда , яка виборола І місце у своїй групі в обласному турнірі отримала право грати у фінальному турнірі в Києві.

Михайлюк встановив особистий рекорд результативності в першому матчі плей-офф NCAA

07:57 | 18 марта 2016

Український баскетболіст команди університету Канзас Святослав Михайлюк провів свій найрезультативніший матч в кар'єрі в стартовому поєдинку плей-офф NCAA - March Madness.

Валентин Мельничук: висловлювання баскетбольних тренерів

07:40 | 18 марта 2016

Відомий український тренер Валентин Мельничук у розділі офіційного сайту ФБУ "для тренерів" продовжує серію публікацій, важливих для зростання гравців і їхніх наставників. У черговому дописі Мельничук пропонує звернути увагу на цитати найвідоміших представників тренерського цеху.