Золотий матч ДЮСШ-3 - Рівненщина: фотогалерея

08:27 | 11 апреля 2016

Київська команда ДЮСШ №3 "Багіра" виграла золото Чемпіонату України серед дівочих команд 2003 р.н. У фінальному матчі столичні дівчата завдали поразки команді Рівненщина. 59:42.

Натяжко виграв "українське дербі" Єдиної ліги ВТБ

08:12 | 11 апреля 2016

Команди Єдиної ліги ВТБ зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату. Подаємо результати за участі команд українських легіонерів.

Київська ДЮСШ №3 - чемпіон України серед дівчат 2003р.н.

17:12 | 10 апреля 2016

Київська команда ДЮСШ №3 "Багіра" виграла золото Чемпіонату України серед дівочих команд 2003 р.н. У фінальному матчі столичні дівчата завдали поразки команді Рівненщина. 59:42. Підопічні Ірини Нагорної та Лариси Єщенко відмінно провели першу чверть, вигравши її з перевагою у 7 очок. Але надалі рівненчанкам майже вдалося наздогнати Багіру. Втім, психологічна стійкість киянок виявилася вищою, а у заключній чверті вони  довели і свою фізичну перевагу.
Третє місце посіла команда "Харківська область", яка у матчі за бронзу перемогла "Полтавщину" (Полтава-Миргород) 59:40.

Найкращі моменти матчів НБА 10 квітня: відео

14:25 | 10 апреля 2016

Команди НБА зіграли 10 квітня чергові матчі регулярного чемпіонату.

Матчі НБА 10 квітня: результати і відео моментів

12:40 | 10 апреля 2016

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Дабл-дабл Леня допоміг Фініксу перемогти в НБА: відео

11:41 | 10 апреля 2016

Фінікс Олексія Леня переміг Нью-Орлеан у черговому матчі регулярного чемпіонату НБА – 121:100.
Українець за 24:55 гри набрав 10 очок (5/11 двоочкових), зробив 11 підбирань (3 в атаці), 1 перехоплення, віддав 2 передачі.

Анонс фіналу чемпіонату України (юнаки 1999 р.н.)

10:25 | 10 апреля 2016

Змагання у Всеукраїнській баскетбольній юнацькій лізі виходять на фінішну пряму.

Екс-президента російської федерації звинувачують у шахрайстві

09:25 | 10 апреля 2016

У Москві заарештовано за підозрою в шахрайстві колишнього президента Російської федерації баскетболу Юлію Анікєєву. Їй уже висунуто відповідні звинувачення. Суд обрав запобіжний засіб у виді домашнього арешту, інформує lenta.ru.

Найкращі курйози тижня в НБА від легендарного Шакіла О’Ніла: відео

08:40 | 10 апреля 2016

Дивіться відео найяскравіших курйозів тижня в матчах регулярного чемпіонату НБА за тиждень від програми легендарного Шакіла О’Ніла.

Найкращі моменти матчів НБА 9 квітня

19:55 | 09 апреля 2016

Команди НБА 9 квітня зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату. Дивіться відео найкращих моментів.