В’ячеслав Кравцов залишив іспанський Бургос

15:05 | 26 декабря 2018 Капітан національної збірної України В’ячеслав Кравцов залишив клуб іспанської Ліги АСВ Бургос.

Чемпіонки з Київ-Баскета відвідають Музей Кличків

14:20 | 26 декабря 2018 27 грудня o 12:00 до музею досягнень братів Кличків (вул.

Кіндал Хілл: в Суперлізі кожна гра – окрема історія, тут немає легких перемог

13:35 | 26 декабря 2018 Американський бігмен Запоріжжя Кіндал Хілл вдало вписався до гри команди Валерія Плеханова.

Шість команда вступають у битву за Фінал чотирьох: анонс матчів Кубку України 26 грудня

12:35 | 26 декабря 2018 Політехнік – ХімікХарків, ФСК ЛокомотивПочаток матчу – 18:30Трансляція – FBU.

Максим Міхельсон: не збираємося поступатися Київ-Баскету

12:20 | 26 декабря 2018 Головний тренер Черкаських Мавп Максим Міхельсон прокоментував майбутніий перший матч чвертьфінального раунду Кубка України проти Київ-Баскета, який його команда проведе на домашньому паркеті.

Михайлюк за дві хвилини проти Голден Стейт закинув два триочкових та кросовером поклав на паркет суперника

10:35 | 26 декабря 2018 Український захисник Лос-Анджелес Лейкерс Святослав Михайлюк зіграв у матчі проти чемпіонів НБА Голден Стейт Воріорз, в якому його команда перемогла з рахунком 127:101.

Витрати з лікування Олександра Кобця оплатить Михайло Бродський

09:50 | 26 декабря 2018 Михайло Бродський розповів про свої особисті стосунки із Олександром Кобцем і висловив готовність допомогти його лікуванню у США:Читайте: Михайло Бродський прокоментував обрання до виконкому НОК України"Я особисто заплачу йому за травму, він виконав усі наші домовленості.

Одеса зробила вагомий крок до півфіналу Кубка України

21:05 | 25 декабря 2018 Одеса впевнено перемогла Миколаїв у першому матчі 1/4 фіналу Кубка України – 100:58.