ЄвроБаскет 2015. Чвертьфінал ІспанІя 73 – 71 Греція. ВІДЕО

10:25 | 16 сентября 2015

Пропонуємо переглянути кращі моменті поєдинку.

ЄвроБаскет 2015. Тоні Паркер: “Головне, що ми виграли і потрапили до півфіналу”

10:10 | 16 сентября 2015

Розігруючий збірної Франції Тоні Паркер у своєму твіттері подякував уболівальникам за підтримку. Нагадаємо, що французи перемогли збірну Латвії в чвертьфіналі ЄвроБаскету 2015 з рахунком 84:70.

ЄвроБаскет 2015. Франція здолала Латвію в чвертьфіналі

23:55 | 15 сентября 2015

Збірна Франції переграла команду Латвії в чвертьфіналі чемпіонату Європи 2015 року – 84:70.

ЄвроБаскет 2015. Іспанія вкотре перемогла Грецію

21:25 | 15 сентября 2015

Іспанія впевнено почала з двох триочкових кидків. Греки побігли вперед та вирівняли рахунок у першій чверті 14-14.

Став відомий склад учасників чемпіонату України серед команд Суперліги

19:41 | 15 сентября 2015

Участь у XXV чемпіонаті України з баскетболу серед чоловічих команд Суперліги сезону 2015/2016 підтвердили:

Гравця «Црвени Звєзди» дискваліфіковано за вживання марихуани

17:11 | 15 сентября 2015

ФІБА відсторонила до грудня від баскетболу гравця сербської «Црвени Звєзди» Маркуса Уільямса. Американського легіонера було спіймано на вживанні марихуани. Позитивною виявилась зроблена в червні проба на допінг.

Форвард «Нью-Йорк Нікс» образився на вболівальників

15:10 | 15 сентября 2015

Форвард «Нью-Йорк Нікс» Кармело Ентоні образився на вболівальників. Обурення гравця викликала реакція фанів на його репліку в соцмережі Instagram.

Гравець НБА врятував водія в ДТП

14:41 | 15 сентября 2015

Новачок «Х`юстон Рокетс» Монтрезл Харрелл врятував водія, ушкодженого в дорожньо-транспортній пригоді. Баскетболіст витягнув того з тліючого автомобіля, що перевернувся на узбіччі.

Рассел Уестбрук: На Матчі всіх зірок набрав 41 очко на спір ВІДЕО

Захисник «Оклахоми» Рассел Уестбрук розповів, що його гіперактивність під час торішнього Матчу всіх зірок була пов’язана з укладеними ним парі. Уестбрук набрав 41 очко за 25 хвилин (16 з 28) і був названий MVP гри.