Тяжелая атлетика

Зустріч Юлії Паратової із Грузії

18:41 | 12 апреля 2015

Завтра, 13 квітня, о 8:30 в аеропорту Бориспіль (термінал D) відбудеться урочиста зустріч Юлії Паратової з чемпіонату Європи з важкої атлетики.

Юлія Паратова - чемпіонка Європи з важкої атлетики

18:10 | 12 апреля 2015

12 квітня на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Грузії українка Юлія Паратова у категорії до 53 кг завоювала «золото» із результатом 200 кг.

Зі світлим святом Великодня

09:57 | 12 апреля 2015

Від імені Федерації важкої атлетики вітаємо зі світлим святом Великодня.

Ігор Обухов - Чемпіон світу серед кадетів

09:10 | 12 апреля 2015

На Чемпіонаті світу серед кадетів у Лімі, Перу наш спортсмен Ігор Обухов у ваговій категорії до 85 кг став Чемпіоном світу.

Яна Дяченко - шоста на Чемпіонаті Європи

18:55 | 11 апреля 2015

Важкоатлетка Яна Дяченко на Чемпіонаті Європи у Тбілісі, Грузія посіла шосте місце серед найсильніших спортсменок континенту у категорії до 48 кг.

Олена Шевкопляс - "бронзова" призерка Чемпіонату світу серед кадетів 2015

11:40 | 11 апреля 2015

Олена Шевкопляс в ваговій категорії жінки до 63 кг виборола "бронзу" на Чемпіонаті світу серед кадетів у Лімі, Перу.

Дмитро Сухоцький на чемпіонаті світу серед кадетів

15:10 | 10 апреля 2015

На чемпіонаті світу серед кадетів до 17 років, який наразі проходить у Перу, Дмитро Сухоцький виступив у ваговій категорії до 56 кг. Багаторазовий чемпіон та рекордсмен України серед різних вікових груп завершив свій виступ з результатом у сумі двоборства 222 кг: у ривку йому підкорилася штанга вагою 101 кг, а в поштовху 121 кг. Такий результат Дмитра дозволив йому розміститися на 6 місці серед найсильніших важкоатлетів світу.

Яна Дяченко: Я дуже вперта та цілеспрямована!

13:10 | 10 апреля 2015

Вже 11 квітня у Тбілісі, Грузія почнеться головний континентальний турнір з важкої атлетики – Чемпіонат Європи 2015. Однією з медальних надій української збірної є чарівна Яна Дяченко, яка представить Україну у категорії до 48 кг. Незадовго до початку змагань спортсменка поспілкувалася з виданням «Железный мир»: