Тяжелая атлетика

Бронза Ірини Дехи на чемпіонаті світу серед юніорів

15:40 | 12 июня 2015

В скарбничці медалей України поповнення - Ірина Деха здобула бронзову нагороду на чемпіонаті світу серед юніорів у ваговій категорії до 75 кг. Сума двоборства нашої спортсменки склала 244 кг - в ривку 109 кг та в поштовху 115 кг. Також Ірина завоювала срібну медаль в ривку.

Володимир Гоза срібний призер ЧС серед юніорів

20:10 | 11 июня 2015

Володимир Гоза здобув срібну нагороду в сумі двоборства на чемпіонаті світу серед юніорів, який наразі проходить у польському Вроцлаві. Володимир виступив у ваговій категорії до 94 кг і завершив виступ із результатом у сумі двоборства 366 кг. Також в активі у нашого атлета «золото» в ривку – 173 кг і «срібло» в поштовху – 193 кг.

10 червня на чемпіонаті світу серед юніорів

19:55 | 10 июня 2015

В польському містечку Вроцлав наразі продовжується чемпіонат світу серед юніорів з важкої атлетики. Українську команду в цей день представили 3 спортсмени: Олена Коханенко, Руслан Кожакін та Ігор Конотоп.

Результати виступу Марії Тимощук і Дмитра Кукоша на ЧС у Вроцлаві

19:40 | 09 июня 2015

На чемпіонаті світу серед юніорів до 20 років з важкої атлетики у ваговій категорії до 58 кг представниця України Марія Тимощук посіла 16 місце з результатом у сумі двоборства 167 кг: у ривку 76 кг, та в поштовху 91 кг.

Дмитро Сухоцький та Надія Єфімчук на чемпіонаті світу серед юніорів

11:10 | 08 июня 2015

В суботу, 6 червня, у польському місті Вроцлав розпочався чемпіонат світу серед юніорів до 20 років з важкої атлетики. В перший день змагань виступив представник України у ваговій категорії до 56 кг Дмитро Сухоцький. Нашому важкоатлету з Павлограду у ривку підкорилася штанга вагою 99 кг, результат у поштовху - 117 кг. З сумою двоборства 216 кг Дмитро посів 10 місце.

Збірна України на Чемпіонаті світу серед юніорів

15:40 | 28 мая 2015

У польському містечку Вроцлав з 6 по 13 червня відбудеться Чемпіонат світу серед юніорів до 20 років з важкої атлетики. Україну на цих змаганнях представлять 7 дівчат і 5 хлопців:

Вітаємо з Днем народження Олексія Торохтія

11:40 | 22 мая 2015

Від імені Федерації важкої атлетики України вітаємо з Днем народження Олімпійського чемпіона, Віце-президента ФВАУ Олексія Торохтія з Днем народження!

Підсумки Чемпіонату України серед кадетів, м. Запоріжжя

17:56 | 18 мая 2015

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років проходив у м. Запоріжжі з 13 по 16 травня. У змаганнях прийняли участь більше 200 спортсменів з усіх регіонів нашої держави.