Попередній розклад та склад учасників Чемпіонату України серед молоді до 23 років 2021

09:35 | 18 июня 2021
В м.

В м. Бахмут Донецької області з 5 по 10 липня відбудеться Чемпіонат України серед молоді до 23 років та Всеукраїнський турнір пам'яті ЗМС Я. Куценка. 

Попередній розклад змагань та склад учасників:

Час початку змагань

Вагова категорія

Стать

Кількість спортсменів

6 липня

10.00

45 кг

жінки

9

11.30

49 кг

жінки

9

13.00

Відкриття змагань

 

 

14.00

55 кг, група Б

жінки

12

15.30

55 кг, група А

жінки

10

17.00

59 кг

жінки

16

7 липня

10.00

64 кг, група Б

жінки

11

11.30

64 кг, група А

жінки

10

13.00

71 кг

жінки

14

15.00

76 кг

жінки

9

16.30

81 кг, 87 кг, +87 кг

жінки

12 (6+2+4)

18.30

55 кг

чоловіки

9

8 липня

10.00

61 кг, група Б

чоловіки

10

11.30

61 кг, група А

чоловіки

9

13.00

67 кг, група Б

чоловіки

12

14.30

67 кг, група А

чоловіки

11

16.00

73 кг, група Б

чоловіки

12

17.30

73 кг, група А

чоловіки

12

19.00

81 кг, група В

чоловіки

13

20.30

81 кг, група Б

чоловіки

13

9 липня

10.00

81 кг, група А

чоловіки

12

11.30

89 кг, група Б

чоловіки

10

13.00

89 кг, група А

чоловіки

9

14.30

96 кг, група Б

чоловіки

9

16.00

96 кг, група А

чоловіки

9

17.30

102 кг

чоловіки

12

19.00

109 кг

чоловіки

13

10 липня

11.00

+ 109 кг

чоловіки

7

В/к П.І. Область Сума двоборства за заявкою, кг
1 45 Курдюкова Надія  Луганська 120
2 45 Дадерко Аліна Тернопільська 115
3 45 Кононченко Поліна Кіровоградська 106
4 45 КУЦ Марія Львівська 105
5 45 Логвіненко Валентина Луганська 105
6 45 Наумова Софія  Луганська 102
7 45 Левко Сніжана Луганська 96
8 45 Борисенко Валентина Київська 95
9 45 Грузицька Олександра Хмельницька 90
         
1 49 Буднікова Тетяна Луганська 144
2 49 Чмірьова Анастасія Луганська 140
3 49 Байкалова Анна Харківська 140
4 49 Ковальова Юлія Дніпропетровська 135
5 49 Агаметова Вікторія  Кіровоградська 130
6 49 Гордіян Катерина Одеська 127
7 49 Сокальська Валерія Хмельницька 115
8 49 Сацик Даниїла Київ 112
9 49 Шевченко Анастасія Донецька 105
         
1 55 Конотоп Каміла Харківська 200
2 55 Самуляк Світлана Харківська 180
3 55 Івженко Ольга Луганська 175
4 55 Буянова Катерина  Луганська 165
5 55 Гонимар Лілія  Закарпатська 160
6 55 Алєксандрова Марина Донецька 159
7 55 Кузікова Руслана Миколаївська 155
8 55 Костінська Юлія Хмельницька 135
9 55 Гича Тетяна Хмельницька 130
10 55 Іщук Вікторія Дніпропетровська 130
11 55 Кісельова Юлія Донецька 130
12 55 Товт Світлана Харківська 130
13 55 Ганіч Ольга Волнська 122
14 55 Сокальська Ірина Хмельницька 120
15 55 Лисиціна Вікторія Сумська 120
16 55 Гордієнко Олександра Київська 120
17 55 Панченко Ірина Миколаївська 120
18 55 Майстренко Софія Одеська 119
19 55 Мельник Валентина Черкаська 110
20 55 Плієва Дар’я Черкаська 110
21 55 Кінчило Катерина Тернопільська 105
22 55 Коваль Катерина Донецька 105
         
1 59 Гангур Марія Харківська 190
2 59 Захарченко Аліна Харківська 170
3 59 Пустовєтова Єлізавета Луганська 155
4 59 Власова Дар’я Донецька 155
5 59 Полякова Альона Донецька 150
6 59 Сахарук Дарина Волнська 148
7 59 Гойса Наталія  Київ 140
8 59 МАЛЯВСЬКА Тетяна Львівська 137
9 59 Пальона Марія Донецька 133
10 59 Бортник Євгенія Хмельницька 130
11 59 Гонемар Лілія Хмельницька 130
12 59 Максим Марія Тернопільська 115
13 59 Боль Катерина Хмельницька 115
14 59 Кукурудзяк Тетяна Хмельницька 115
15 59 Езерська Анна Хмельницька 110
16 59 Довженко Тетяна Херсонська 110
         
1 64 Панова Ганна Вінницька 210
2 64 Тимощук Марія Рівненська 185
3 64 Дрозд Марина Чернігівська 180
4 64 Шестель Дар’я  Кіровоградська 170
5 64 Пікаш Ольга  Кіровоградська 170
6 64 Шишанова Дарья Луганська 170
7 64 Филипів Віталія Івано-Франківська 170
8 64 Шундрій Ярослава Донецька 153
9 64 Козак Валерія Волнська 150
10 64 Поладич Оксана  Сумська 145
11 64 Олексієнко Галина Сумська 145
12 64  Душак Наталя Хмельницька 140
13 64 Солов'ян Вероніка Харківська 140
14 64 Денисенко Катерина Хмельницька 137
15 64 Міллер Тетяна Миколаївська 137
16 64 Давиденко Іоанна Дніпропетровська 135
17 64 Галас Елена  Закарпатська 130
18 64 Кірієнко Анастасія Харківська 130
19 64 Сафонова Яна Черкаська 120
20 64 Рибалка Анастасія Донецька 120
21 64 Довбар Вікторія Харківська 100
         
1 71 Росінська Євгенія Київська 200
2 71 Кіричук Аліна Рівненська 190
3 71 Гуцуляк Ва Источник
Тяжелая атлетика 11:20 | 25 сентября 2021 Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років. Розклад виступів та результати Тяжелая атлетика 12:35 | 20 сентября 2021 Пішов з життя Руденко Володимир Олексійович Тяжелая атлетика 17:20 | 01 сентября 2021 Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років. Результати Тяжелая атлетика 19:50 | 20 августа 2021 Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років. Розклад та результати Тяжелая атлетика 09:35 | 27 июля 2021 Виступ Каміли Конотоп на Олімпійських іграх в Токіо Тяжелая атлетика 11:35 | 16 июля 2021 XXXII Олімпійські ігри Тяжелая атлетика 11:35 | 09 июля 2021 65-й військовий мобільний госпіталь Часів Яра Тяжелая атлетика 19:05 | 05 июля 2021 Розклад Чемпіонату України серед молоді до 23 років Тяжелая атлетика 08:50 | 27 июня 2021 Вітаємо з Днем народження Олександра Володимировича Герегу! Тяжелая атлетика 09:35 | 18 июня 2021 Попередній розклад та склад учасників Чемпіонату України серед молоді до 23 років 2021