Попередній розклад та склад учасників Чемпіонату України серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнського відкритого турніру пам'яті Олімпійського чемпіона І.Рибака

20:20 | 04 ноября 2019

Попередній розклад та склад учасників Чемпіонату України серед спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності та Всеукраїнського відкритого турніру пам'яті Олімпійського чемпіона І.Рибака, який відбудеться в м. Харкові з 18 по 22 листопада 2019 року:

Час початку змагань

19 листопада, вівторок

10.00

45 кг, 49 кг

жінки

11.30

55 кг, група Б

жінки

13.00

55 кг, група А

жінки

14.30

59 кг

жінки

16.00

64 кг

жінки

17.30

Парад-відкриття змагань

 

 

20 листопада, середа

10.00

71 кг

жінки

11.30

76 кг, 81 кг, 87 кг, +87 кг

жінки

13.30

55 кг, 61 кг

чоловіки

15.30

67 кг

чоловіки

17.30

73 кг

чоловіки

 

21 листопада, четвер

10.00

81 кг, група Б

чоловіки

11.30

81 кг, група А

чоловіки

13.00

89 кг

чоловіки

15.00

96 кг

чоловіки

16.30

102 кг

чоловіки

 

22 листопада, п’ятниця

10.00

109 кг, + 109 кг

чоловіки

 

Жінки:

В/к П.І. Область Сума двоборства за заявкою, кг
1 45 Товт Світлана Харківська 120
2 45 Байкалова Анна Рівненська 117
3 45 Чмірьова Анастасія Луганська 115
4 45 Курдюкова Надія  Луганська 112
         
1 49 Єфімчук Надія Донецька 150
2 49 Буднікова Тетяна Луганська 140
3 49 Самуляк Світлана Харківська 130
4 49 Пустовєтова Єлизвета Луганська 125
5 49 Назаренко Анастасія Миколаївська 112
6 49 Роздобудько Катерина Дніпропетровська 100
         
1 55 Конотоп Каміла Харківська 170
2 55 Алєксандрова Марина Донецька 155
3 55 Буянова Катерина Луганська 155
4 55 Івженко Ольга Луганська 155
5 55 Кузікова Руслана Миколаївська 150
6 55 Шпілька Надія Херсонська 145
7 55 Ковальова Юлія Дніпропетровська 140
8 55 Паніматченко Анастасія Донецька 135
9 55 Тихонова Аліна Донецька 130
10 55 Вороновська Ірина Миколаївська 130
11 55 Захарченко Аліна Харківська 130
12 55 Гладкова Владислава Київ 125
13 55 Заяць Ольга Львівська 124
14 55 Солов'ян Вероніка Харківська 120
15 55 Салгоненко Аліна Київська 117
16 55 Рикун Сніжана Сумська 100
17 55 Лисиціна Вікторія Сумська 92
         
1 59 Гангур Марія Харківська 170
2 59 Каліна Мирослава Київська 165
3 59 Власова Дар’я Донецька 130
4 59 Рикун Ріта Сумська 130
5 59 Лохматова Вікторія Харківська 130
6 59 Волощук Олександра Київська 120
7 59 Давиденко Іоанна Дніпропетровська 115
         
1 64 Шимечко Юлія Донецька 200
2 64 Панова Ганна Запорізька 190
3 64 Росинська Євгенія Київська 185
4 64 Дорош Владислава  Сумська 170
5 64 Шишанова Дарья Луганська 160
6 64 Дрозд Марина Чернігівська 160
7 64 Ілханова Катерина Херсонська 152
8 64 Шундрій Анастасія Донецька 145
9 64 Константинова Софія Львівська 145
10 64 Коза Аліна Херсонська 145
11 64 Полякова Альона Донецька 140
         
1 71 Шумійчук Вікторія Київ 180
2 71 БОРОЗНА Ельвіра Львівська 180
3 71 БЕЛОУСОВА ОЛЕНА Полтавська 160
4 71 Шундрій Ярослава Донецька 150
5 71 Перкова Тетяна Донецька 150
6 71 Нагорнюк Діана Львівська 150
7 71 Ісмагілова Рената Донецька 135
8 71 Поладич Оксана  Сумська 135
9 71 Юшина Ксенія Харківська 135
10 71 Борецька Анастасія Київська 130
         
1 76 Деха Ірина Харківська 220
2 76 Шарова Ганна Донецька 160
3 76 Крива Катерина Миколаївська 152
4 76 Наумчук Юлія Луганська 150
5 76 Целікова Валерія Харківська 140
         
1 81 Бородіна Крістіна Донецька 200
2 81 Андріященко Тетяна Луганська 165
3 81 Калашник Ганна  Луганська 140
         
1 87 Никоненко Ангеліна Київська 120
         
1 +87 Макарова Ганна Херсонська 200
2 +87 Власенко Анастасія Харківська 200
3 +87 Попова Марія Миколаївська 180

Чоловіки:

В/к П.І. Область Сума двоборства за заявкою, кг
1 55 Тищенко Андрій Київська 205
2 55 Тютюнник Артур Донецька 200
3 55 Бондар Андрій Луганська 190
4 55 Замлинський Ілля  Луганська 185
5 55 Великий Максим Дніпропетровська 180
6 55 Слободський Борис Миколаївська 180
7 55 Захаров Валерій Харківська 180
8 55 Степаненко Ярослав Дніпропетровська 172
9 55 Самуляк Степан Харківська 140
         
1 61 Сухоцький Дмитро Дніпропетровська 245
2 61 Фіялко Андрій Київська 230
3 61 Заліпський Павло Харківська 230
4 61 Ктітарев В'ячеслав  Луганська 202
5 61 Дорош Тімур Сумська 190
         
1 67 Курдюков Дмитро Луганська 265
2 67 Махмудов Олег Львівська 251
3 67 Лавриненко Олександр Харківська 240
4 67 Герак Денис Дніпропетровська 230
5 67 Гордатков Андрій Луганська 230
6 67 Ковальчук Андрій Львівська 225
7 67 Лукашенко Володимир Донецька 220
8 67 Архипенко Денис Донецька 220
9 67 Лалаян Йосип Донецька 220
10 67 Зауменний Владислав Миколаївська 220
11 67 Кирток Ярослав Миколаївська 220
12 67 Єльніков Роман Миколаївська 220
13 67 ПЕЛЕХ Олександр Львівська 200
14 67 Васильєв Олександр Сумська 180
         
1 73 Сергєєв Віталій Луганська 282
2 73 Шкурський Олексій Луганська 270
3 73 Гамалюк  Максим Донецька 260
4 73 Нужний Іван Донецька 260
5 73 Чернега Сергій Миколаївська 260
6 73 Перемєна Дмитро Дніпропетровська 255
7 73 Марущак Антон Харківська 250
8 73 Бондаренко Олександр  Сумська 240
9 73 Бугайов Андрій Луганська 232
10 73 Хара Микола Донецька 230
11 73 Сорокін Артем Чернігівська 230
         
1 81 Домбровський Максим Херсонська 320
2 81 Наливайко Олексій Донецька 280
3 81 Гладиш Олександр Донецька 280
4 81 Конотоп Ігор Харківська 280
5 81 Марчук Дмитро Рівненська 275
6 81 Буряк Дмитро Луганська 270
7 81 Овсієнко Віталій Харківська 270
8 81 Москвін Максим Харківська 270
9 81 Кондратюк Дмитро Київ 260
10 81 Шовковий Олександр Київ 260
11 81 Яременко Ілля Київська 260
12 81 Фоменко Дмитро Дніпропетровська 255
13 81 Григор'єв Євгеній Миколаївська Источник
Комментарии
Тяжелая атлетика 09:20 | 07 декабря 2019 Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років 2019. Розклад та результати (оновлюється) Тяжелая атлетика 17:35 | 04 декабря 2019 Ірина Деха: Невдачу я сприймаю як поштовх йти вперед Тяжелая атлетика 17:20 | 23 ноября 2019 Пішов з життя Зиновій Семенович Архангородський Тяжелая атлетика 19:50 | 18 ноября 2019 Розклад Чемпіонату України серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнського турніру пам'яті І. Рибака Тяжелая атлетика 20:20 | 04 ноября 2019 Попередній розклад та склад учасників Чемпіонату України серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнського відкритого турніру пам'яті Олімпійського чемпіона І.Рибака Тяжелая атлетика 10:20 | 28 октября 2019 Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років 2019. Розклад та результати Тяжелая атлетика 16:35 | 18 октября 2019 Результати Чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років 2019 Тяжелая атлетика 16:35 | 18 октября 2019 Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років 2019. Розклад та результати (оновлюється) Тяжелая атлетика 03:20 | 08 октября 2019 Розклад Чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 15 років Тяжелая атлетика 16:50 | 30 сентября 2019 Підсумки Чемпіонату світу 2019