Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років 2019. Розклад та результати (оновлюється)

16:35 | 18 октября 2019

З 18 по 27 жовтня 2019 року в столиці Румунії, місті Бухарест проходить Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років. Команда України представлена 32 важкоатлетами: 10 дівчат виступають серед юніорів до 20 років та 5 серед молоді до 23 років, 9 хлопців серед юніорів та 8 серед молоді.

 

Розклад та результати виступів наших важкоатлетів:

Прізвище, ім’я

Вікова група

Вагова категорія

Дата виступу

Час виступу

Результат, кг (ривок+поштовх)

Місце в сумі двоборства (ривок, поштовх)

1

Байкалова Анна

до 20 років

45 кг, група Б

18 жовтня

16.00

 

 

2

Буднікова Тетяна

до 20 років

49 кг

18 жовтня

20.00

 

 

3

Самуляк Світлана

до 20 років

49 кг

18 жовтня

20.00

 

 

4

Ломачинська Ангеліна

до 23 років

49 кг

19 жовтня

17.00

 

 

5

Захарченко Аліна

до 20 років

55 кг

20 жовтня

15.00

 

 

6

Конотоп Каміла

до 20 років

55 кг

20 жовтня

15.00

 

 

7

Заліпський Павло

до 23 років

55 кг

20 жовтня

17.30

 

 

8

Вороновський Дмитро

до 23 років

55 кг

20 жовтня

17.30

 

 

9

Тимощук Марія

до 20 років

59 кг

20 жовтня

19.00

 

 

10

Смочек Віталій

до 20 років

67 кг

21 жовтня

15.00

 

 

11

Марущак Антон

до 20 років

73 кг

21 жовтня

19.00

 

 

12

Дорош Владислава

до 20 років

64 кг, група Б

22 жовтня

09.00

 

 

13

Марущак Аліна

до 23 років

71 кг

22 жовтня

12.30

 

 

14

Гришин Тарас

до 23 років

67 кг

22 жовтня

16.30

 

 

15

Кірічук Аліна

до 20 років

71 кг

22 жовтня

19.00

 

 

16

Деха Ірина

до 23 років

76 кг

32 жовтня

19.00

 

 

17

Горідько Анатолій

до 20 років

81 кг, група Б

24 жовтня

09.30

 

 

18

Домбровський Максим

до 20 років

89 кг, група Б

24 жовтня

11.30

 

 

19

Бородіна Кристина

до 20 років

81 кг, група Б

24 жовтня

17.00

 

 

20

Манєвська Анастасія

до 23 років

81 кг, група Б

24 жовтня

17.00

 

 

21

Хандусь Олексій

до 20 років

89 кг

24 жовтня

19.00

 

 

22

Сердюков Антон

до 23 років

89 кг

25 жовтня

12.00

 

 

23

Гоза Володимир

до 23 років

96 кг

25 жовтня

16.30

 

 

24

Куліков Ілля

до 23 років

96 кг

25 жовтня

16.30

 

 

25

Божук Андрій

до 20 років

96 кг

25 жовтня

19.00

 

 

26

Янцевич Євгеній

до 20 років

96 кг

25 жовтня

19.00

 

 

27

Гоза Богдан

до 20 років

102 кг

26 жовтня

10.30

 

 

28

Власенко Анастасія

до 20 років

+87 кг

26 жовтня

14.30

 

 

29

Ганзенко Олег

до 20 років

+109 кг

26 жовтня

19.00

 

 

30

Пирогов Кирил

до 23 років

102 кг

27 жовтня

09.00

 

 

31

Бурячек Богдан

до 23 років

102 кг

27 жовтня

09.00

 

 

32

Кісіль Валентина

до 23 років

+87 кг

27 жовтня

10.30

 

 

Источник
Комментарии
Тяжелая атлетика 09:20 | 07 декабря 2019 Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років 2019. Розклад та результати (оновлюється) Тяжелая атлетика 17:35 | 04 декабря 2019 Ірина Деха: Невдачу я сприймаю як поштовх йти вперед Тяжелая атлетика 17:20 | 23 ноября 2019 Пішов з життя Зиновій Семенович Архангородський Тяжелая атлетика 19:50 | 18 ноября 2019 Розклад Чемпіонату України серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнського турніру пам'яті І. Рибака Тяжелая атлетика 20:20 | 04 ноября 2019 Попередній розклад та склад учасників Чемпіонату України серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнського відкритого турніру пам'яті Олімпійського чемпіона І.Рибака Тяжелая атлетика 10:20 | 28 октября 2019 Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років 2019. Розклад та результати Тяжелая атлетика 16:35 | 18 октября 2019 Результати Чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років 2019 Тяжелая атлетика 16:35 | 18 октября 2019 Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років 2019. Розклад та результати (оновлюється) Тяжелая атлетика 03:20 | 08 октября 2019 Розклад Чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 15 років Тяжелая атлетика 16:50 | 30 сентября 2019 Підсумки Чемпіонату світу 2019