Другий день науково-тренувального семінару Європейської федерації важкої атлетики (EWF), який проходить в Кам'янці-Подільському, почався з руханки.

12:50 | 22 августа 2019
21 серпня на мальовничій галявині під керівництвом голови навчально-наукового комітету EWF ірландця Коліна Баклі юні важкоатлети з Чехії, Азербайджану, Словаччини, України та Латвії провели руханку.

21 серпня на мальовничій галявині під керівництвом голови навчально-наукового комітету EWF ірландця Коліна Баклі юні важкоатлети з Чехії, Азербайджану, Словаччини, України та Латвії провели руханку.
Продовжив програму дня візит представників EWF до Альма матер чемпіонів - Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Ректор університету Сергій Анатолійович Копилов провів екскурсію по навчальному закладу, який в минулому році святкував столітній ювілей, для генерального секретаря EWF доктора Хассана Аккуша (Туреччина), голови навчально-наукового комітету EWF Коліна Баклі (Ірландія), члена навчально-наукового комітету EWF Едуарда Андрушкевича (Латвія) .

Представники EWF познайомилися з історією Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, відвідали музеї навчального закладу і познайомились з роботою кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання.
Між керівництвом університету та представниками Європейської федерації важкої атлетики була досягнута домовленість про майбутню співпрацю в галузі спортивної науки та в рамках освітніх проектів.
Учасники науково-тренувального семінару EWF провели два тренувальних заняття в спортивному комплексі «Епіцентр», під час яких працювали над вдосконаленням виконання важкоатлетичних вправ. На тренуваннях в Кам'янці-Подільському використовується спеціальне програмне забезпечення, що аналізує техніку виконання атлетами ривка і поштовху. Отримана за допомогою програми інформація та цінні рекомендації Коліна Баклі і Едуарда Андрушкевича, безумовно, виведуть на якісно новий рівень технічної підготовки учасників семінару.
Завершував насичений подіями день семінар на тему «Антидопінговий контроль в спорті: виклики і перспективи», який на високому рівні провів представник Національного антидопінгового центру України Олександр Ткачук.

Фотозвіт другого дня семінару (21 серпня) за посиланням - www.facebook.com

Источник
Тяжелая атлетика 17:35 | 12 мая 2020 Андрій Ковальчук про свій спортивний шлях, дитячий спорт і карантин Тяжелая атлетика 12:50 | 26 апреля 2020 Олімпійська чемпіонка з важкої атлетики, старший тренер жіночої збірної команди України Наталя Скакун про підготовку важкоатлеток збірної та карантин. Тяжелая атлетика 14:20 | 16 апреля 2020 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ СТИПЕНДІЇ ОЛІМПІЙСЬКИМ НАДІЯМ УКРАЇНИ Тяжелая атлетика 17:05 | 06 апреля 2020 Поширення вірусу COVID-19 продовжує порушувати звичне життя людей Тяжелая атлетика 21:35 | 16 марта 2020 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років переноситься на вересень Тяжелая атлетика 21:35 | 16 марта 2020 Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років переноситься на червень Тяжелая атлетика 19:20 | 12 марта 2020 Чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 13 років переноситься на червень Тяжелая атлетика 01:20 | 12 марта 2020 Попередній розклад Чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 13 років Тяжелая атлетика 01:05 | 03 марта 2020 Розклад Кубку України з важкої атлетики 2020 Тяжелая атлетика 16:35 | 18 февраля 2020 Попередній розклад та склад учасників Кубку України серед чоловіків та жінок 2020