Розклад та склад учасників Чемпіонату України серед юніорів

15:50 | 15 марта 2019

Склад учасників та попередній розклад Чемпіонату України з важкої атлетики, який відбудеться з 25 по 29 березня 2019 року в м. Коломиї, Івано=Франківської області:

26 березня, вівторок

Кількість спортсменів

09.00

45 кг

жінки

10

10.30

49 кг; 55 група Б

жінки

8 + 4

12.15

55 кг, група А

жінки

12

14.00

Відкриття змагань

 

 

14.30

59 кг, група Б; 64 кг група Б

жінки

5+9

16.30

59 кг, група А

жінки

13

18.30

64 кг, група А

жінки

13

20.00

71 кг

жінки

13

27 березня, середа

 

09.00

76 кг, 81 кг

жінки

12

11.00

87 кг, +87 кг

жінки

6

12.30

55 кг

чоловіки

14

14.30

61 кг, група Б

чоловіки

10

16.00

61 кг, група А

чоловіки

10

17.30

67 кг, група Б

чоловіки

11

19.00

67 кг, група А

чоловіки

11

20.30

73 кг, група Б

чоловіки

14

28 березня, четвер

 

09.00

73 кг, група А

чоловіки

14

11.00

81 кг, група Б

чоловіки

14

13.00

81 кг, група А

чоловіки

14

15.00

89 кг, група Б

чоловіки

10

16.30

89 кг, група А

чоловіки

10

18.30

96 кг

чоловіки

9

20.00

102 кг

чоловіки

7

29 березня, п’ятниця

 

10.00

109 кг, +109 кг

чоловіки

7+6

Номер за жеребом В/к П.І. Область Сума двоборства за заявкою, кг
17 1 45 Байкалова Анна Рівненська 180
25 2 45 Лєванзова Надія  Луганська 110
30 3 45 Товт Світлана Харківська 105
43 4 45 Єрохіна Анастасія Івано-Франківська 100
54 5 45 Гонимар Ульяна  Хмельницька 100
71 6 45 Федак Софія  Кіровоградська 100
74 7 45 Роздобудько Катерина Дніпропетровська 95
77 8 45 КУЦ Марія Львівська 88
85 9 45 Майстренко Софія Херсонська 87
100 10 45 Ананіна Ольга Київська 80
           
1 1 49 Буднікова Тетяна Луганська 142
5 2 49 Самуляк Світлана Харківська 130
31 3 49 Агаметова Вікторія  Кіровоградська 122
32 4 49 Коміссареко Карина Луганська 120
53 5 49 Аркуша Леся  Вінницька обл 115
56 6 49 Ганіч Ольга Волинська 115
86 7 49 Патюк Діна Харківська 105
92 8 49 Кисельова Юлія Донецька 100
           
6 1 55 Конотоп Каміла Харківська 170
7 2 55 Алєксандрова Марина Донецька 160
18 3 55 Буянова Катерина Луганська 158
27 4 55 Івженко Ольга Луганська 150
33 5 55 Цікул Аліна Івано-Франківська 143
34 6 55 Каліна Мирослава Київська 140
41 7 55 Костінська Юля Хмельницька 135
55 8 55 Кузікова Руслана Миколаївська 130
57 9 55 Захарченко Аліна Харківська 130
64 10 55 Сацик Даниїла Київ 130
78 11 55 Паніматченко Анастасія Донецька 130
79 12 55 Козак Валерія Волинська 128
83 13 55 Сахарук Дарина Волинська 125
93 14 55 Денисенко Катерина  Хмельницька 125
94 15 55 Гора Анна Херсонська 102
101 16 55 ПАВЛИШИН Роксолана Львівська 102
           
2 1 59 Бугай Катерина  Кіровоградська 150
8 2 59 Филипів Віталія Івано-Франківська 140
12 3 59 Гойса Натаія Київ 140
13 4 59 Лосякова Наталія Херсонська 135
19 5 59 Рикун Ріта Сумська 130
23 6 59 Пєтря'єва Катерина Харківська 130
28 7 59 Лохматова Вікторія Харківська 130
46 8 59 Давидова Тетяна Херсонська 130
58 9 59 Савенко Анастасія Кіровоградська 130
59 10 59 Давидчук Вікторія Волинська 125
65 11 59 Панченко Ірина Київська 120
66 12 59 ГРИНЧУК Вікторія Львівська 120
72 13 59 Мусієнко Руслана Київська 115
80 14 59 Ставер Вікторія Вінницька обл 110
82 15 59 Тініна Євгенія Запорізька 110
87 16 59 Робота Анастасія Запорізька 110
88 17 59 Сафонова Яна Черкаська 110
102 18 59 Бортник Євгенія  Хмельницька 110
           
3 1 64 Тимощук Марія Рівненська 180
9 2 64 Шишанова Дарья Луганська 160
11 3 64 Росінська Євгенія Київська 155
14 4 64 Дорош Владислава  Сумська 150
16 5 64 Бухаленко Анастасія Дніпропетровська 147
20 6 64 Ганніч Інна Волинська 145
26 7 64 Коза Аліна Херсонська 145
35 8 64 Душак Наталя  Хмельницька 145
36 9 64 Абібок Катерина Харківська 137
42 10 64 Шундрій Ярослава Донецька 135
44 11 64 Федорова Анастасія  Луганська 130
47 12 64 Десятник Марина Вінницька обл 120
49 13 64 Кірстюк Анна Запорізька 120
60 14 64 Гуцуляк Валерія Запорізька 120
61 15 64 Закиданська Софія Тернопільська 120
67 16 64 Юшина Ксенія Харківська 120
73 17 64 Кузьміна Єлізавета Черкаська 120
75 18 64 Сербин Оксана Івано-Франківська 118
81 19 64 Міллер Тетяна Миколаївська 118
89 20 64 Галас Елена Закарпатська 115
95 21 64 БАРАНКЕВИЧ Віра Львівська 115
103 22 64 Марфула Ірина Кіровоградська 100
           
4 1 71 Борозна Ельвіра Луганська 180
15 2 71 Кіричук Аліна Рівненська 180
21 3 71 Гусєва Катерина Херсонська 152
37 4 71 Банченко Анастасія Луганська 140
38 5 71 Поладич Оксана Сумська 135
Источник
Комментарии
Тяжелая атлетика 13:50 | 22 мая 2019 Результати Чемпіонату України серед молоді до 23 років 2019 Тяжелая атлетика 19:35 | 13 мая 2019 Остаточний розклад Чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді до 23 років 2019 Тяжелая атлетика 11:05 | 30 апреля 2019 Попередній розклад та склад учасників Чемпіонату України серед молоді до 23 років 2019 Тяжелая атлетика 15:35 | 13 апреля 2019 Чемпіонат Європи 2019. Розклад та результати Тяжелая атлетика 20:50 | 09 апреля 2019 Остаточний розклад Чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років Тяжелая атлетика 10:35 | 06 апреля 2019 Чемпіонат Європи 2019. Розклад та результати (оновлюється) Тяжелая атлетика 17:20 | 29 марта 2019 Результати Чемпіонату України серед юніорів 2019 Тяжелая атлетика 10:20 | 26 марта 2019 Попередній розклад та склад учасників Чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 13 років 2019 Тяжелая атлетика 20:50 | 25 марта 2019 Остаточний розклад Чемпіонату України серед юніорів 2019 Тяжелая атлетика 15:50 | 15 марта 2019 Розклад та склад учасників Чемпіонату України серед юніорів