Результати Чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 17 р. та серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР

13:50 | 11 февраля 2019

В м. Харкові з 4 по 9 лютого 2019 року відбувся Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 17 р. та серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР.

Завантажити протоколи змагань Ви можете за посиланням - протоколи

Результати Чемпіонату України серед дівчат до 17 років:

Вагова категорія до 40 кг

1. Чмірьова Анастасія – сума двоборства 90 кг, Луганська обл.

2. Куц Марія – 83 кг, Львівська обл.

3. Орлова Валерія – 80 кг, Запорізька обл.

Вагова категорія до 45 кг

1. Федак Софія – 100 кг, Кіровоградська обл.

2. Байкалова Анна – 99 кг, Рівненська обл.

3. Пустовєтова Єлизавета – 95 кг, Луганська обл.

Вагова катеорія до 49 кг

1. Самуляк Світлана – 139 кг, Харківська обл.

2. Сахарук Дарина – 112 кг, Волинська обл.

3. Патюк Дина – 106 кг, Харківська обл.

Вагова категорія до 55 кг

1. Івженко Ольга – 161 кг, Луганська обл.

2. Захарченко Аліна – 151 кг, Харківська обл.

3. Каліна Мирослава – 144 кг, Київська обл.

Вагова категорія до 59 кг

1. Филипів Віталія – 163 кг, Івано-Франківська обл.

2. Росінська Євгенія – 157 кг, Київська обл.

3. Шестель Дар’я – 118 кг, Кіровоградська обл.

Вагова категорія до 64 кг

1. Дорош Владислава – 164 кг, Сумська обл.

2. Шишанова Дарья – 161 кг, Луганська обл.

3. Федорова Анастасія – 127 кг, Луганська обл.

Вагова категорія до 71 кг

1. Борозна Ельвіра – 180 кг, Луганська обл.

2. Банченко Анастасія – 134 кг, Луганська обл.

3. Василик Мар’яна – 132 кг, Тернопільська обл.

Вагова категорія до 76 кг

1. Степанюк Анастасія – 160 кг, Волинська обл.

2. Андріященко Тетяна – 157 кг, Луганська обл.

3. Конякіна Анна – 132 кг, Кіровоградська обл.

Вагова категорія 81 кг

1. Наумчук Юлія – 147 кг, Луганська обл.

2. Броннікова Вікторія – 134 кг, Житомирська обл.

3. Марущак Валерія – 92 кг, Кіровоградська обл.

Вагова категорія +81 кг

1. Никоненко Ангеліна – 90 кг, Київська обл.

Результати Чемпіонату України серед юнаків до 17 років:

Вагова категорія до 49 кг

1. Замлинський Ілля – 151 кг, Луганська обл.

2. Слободський Борис – 149 кг, Миколаївська обл.

3. Абакін Микита – 148 кг, Луганська обл.

Вагова категорія до 55 кг

1. Тищенко Андрій – 197 кг, Київська обл.

2. Котельчук Володимир – 178 кг, Львівська обл.

3. Колесник Сергій – 173 кг, Хмельницька обл.

Вагова категорія до 61 кг

1. Лєванзов Марк – 202 кг, Луганська обл.

2. Пелех Олександр – 195 кг, Львівська обл.

3. Демчишин Максим – 193 кг, Рівненська обл.

Вагова категорія до 67 кг

1. Петеримов Антон – 240 кг, Дніпропетровська обл.

2. Лалаян Йосип – 211 кг, Донецька обл.

3. Овчаренко Владислав – 207 кг, Київська обл.

Вагова категорія до 73 кг

1. Гринчук Юрій – 262 кг, Львівська обл.

2. Дричик Юрій – 230 кг, Волинська обл.

3. Гондзьо Юрій – 226 кг, Львівська обл.

Вагова категорія до 81 кг

1. Домбровський Максим – 293 кг, Херсонська обл.

2. Москвін Максим – 283 кг, Харківська обл.

3. Воронцов Дмитро – 248 кг, Херсонська обл.

Вагова категорія до 89 кг

1. Ніколаєнко Олег – 303 кг, Харківська обл.

2. Курдибаха Дмитро – 299 кг, Хмельницька обл.

3. Рубановський Микита – 247 кг, Чернігівська обл.

Вагова категорія до 96 кг

1. Масло Владислав – 285 кг, Харківська обл.

2. Кулеша Ігор – 230 кг, Рівненська обл.

3. Синявський Владислав – 222 кг, Чернігівська обл.

Вагова категорія 102 кг

1. Гоза Богдан – 331 кг, Львівська обл.

2. Войтов Віталій – 195 кг, Донецька обл.

3. Антох Владислав – 138 кг, Сумська обл.

Вагова категорія +102 кг

1. Гречихін Ян – 252 кг, Запорізька обл.

2. Горобець Іван – 237 кг, Донецька обл.

__________________________________________________________

Результати Чемпіонату України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР. Дівчата

Вагова категорія до 45 кг

1. Лєванзова Надія – 101 кг, Луганська обл.

2. Федак Софія – 100 кг, Кіровоградська обл.

3. Байкалова Анна – 99 кг, Рівненська обл.

Вагова катеорія до 49 кг

1. Буднікова Тетяна – 140 кг, Луганська обл.

2. Самуляк Світлана – 139 кг, Харківська обл.

3. Сахарук Дарина – 112 кг, Волинська обл.

Вагова категорія до 55 кг

1. Конотоп Каміла – 170 кг, Харківська обл.

2. Івженко Ольга – 161 кг, Луганська обл.

3. Захарченко Аліна – 151 кг, Харківська обл.

Вагова категорія до 59 кг

1. Филипів Віталія – 163 кг, Івано-Франківська обл.

2. Росінська Євгенія – 157 кг, Київська обл.

3. Шестель Дар’я – 118 кг, Кіровоградська обл.

Вагова категорія до 64 кг

1. Дорош Владислава – 164 кг, Сумська обл.

2. Шишанова Дарья – 161 кг, Луганська обл.

3. Гуцуляк Валерія – 133 кг, Запорізька обл.

Вагова категорія до 71 кг

1. Борозна Ельвіра – 180 кг, Луганська обл.

2. Шарова Ганна – 154 кг, Донецька обл.

3. Банченко Анастасія – 134 кг, Луганська обл.

Вагова категорія до 76 кг

1. Андріященко Тетяна – 157 кг, Луганська обл.

2. Конякіна Анна – 132 кг, Кіровоградська обл.

3. Крива Катерина – 123 кг, Миколаївська обл.

Вагова категорія 81 кг

1. Наумчук Юлія – 147 кг, Луганська обл.

2. Броннікова Вікторія – 134 кг, Житомирська обл.

3. Череда Андріана – 121 кг, Тернопільська обл.

Вагова категорія 87 кг

1. Яковлева Лада – 136 кг, Харківська обл.

Вагова категорія +87 кг

1. Власенко Анастасія – 207 кг, Харківська обл.

2. Іванова Вікторія – 147 кг, Херсонська обл.

3. Білик Діана – 137 кг, Донецька обл.

Результати Чемпіонату України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР. Юнаки

Вагова категорія до 55 кг

1. Тищенко Андрій – 197 кг, Київська обл.

2. Котельчук Володимир – 178 кг, Львівська обл.

3. Хоружий Олександр – 172 кг, Луганська обл.

Вагова категорія до 61 кг

1. Фіялко Андрій – 215 кг, Київська обл.

2. Лєванзов Марк – 202 кг, Луганська обл.

3. Пелех Олександр – 195 кг, Львівська обл.

Вагова категорія до 67 кг

1. Лавриненко Олександр – 241 кг, Харківська обл.

2. Петеримов Антон – 240 кг, Дніпропетровська обл.

3. Заболоцький Максим – 223 кг, Херсонська обл.

Вагова категорія до 73 кг

1. Гринчук Юрій – 262 кг, Львівська обл.

2. Рибкін Микита – 261 кг, Запорізька обл.

3. Білоконенко Іван – 241 кг, Херсонська обл.

Вагова категорія до 81 кг

1. Домбровський Максим – 293 кг, Херсонська обл.

2. Москаленко Ілля – 290 кг, Донецька обл.

3. Москвін Максим – 283 кг, Харківська обл.

Вагова категорія до 89 кг

1. Ніколаєнко Олег – 303 кг, Харківська обл.

2. Курдибаха Дмитро – 299 кг, Хмельницька обл.

3. Дячук Вадим – 298 кг, Хмельницька обл.

Вагова категорія до 96 кг

1. Кравченко Євгеній – 286 кг, Запорізька обл

2. Масло Владислав – 285 кг, Харківська обл.

3. Попадинець Максим – 254 кг, Сумська обл.

Вагова категорія 102 кг

1. Гоза Богдан – 331 кг, Львівська обл.

2. Войтов Віталій – 195 кг, Донецька обл.

3. Антох Владислав – 138 кг, Сумська обл.

Вагова категорія +109 кг

1. Бурбала Євген – 315 кг, Донецька обл.

2. Тараненко Богдан – 267 кг, Запорізька обл.

____________________________________________________________________________________

Результати командної боротьби в ЧУ серед дівчат до 17 років

1

Луганська 1

307,5

2

Харківська 1

191,0

3

Кіровоградська

181,5

4

Луганська 2

161,0

5

Київська

157,5

6

Хмельницька

156,0

7

Волинська

151,0

8

Запорізька

109,0

9

Сумська

73,5

10

Львівська

72,5

11

Донецька

71,5

12

Дніпропетр.

64,0

13

Рівненська

60,5

14

Херсонська

58,5

15

Ів-Франківська

58,0

16

Харківська 2

44,0

17

Миколаївська

42,0

18

Житомирська

40,0

19

Тернопільська

32,0

20

Черкаська

22,0

21

м. Київ

20,0

22

Вінницька

0,0

23

Закарпатська

0,0

24

Одеська

0,0

25

Полтавська

0,0

26

Чернігівська

0,0

Результати командної боротьби в ЧУ серед юнаків до 17 років

1

Львівська

233,5

2

Луганська 1

184,5

3

Харківська 1

177,5

4

Херсонська

171,5

5

Донецька

156,0

6

Дніпропетр.

133,0

7

Луганська 2

128,5

8

Рівненська

118,5

9

Запорізька

106,5

10

Волинська

98,5

11

Хмельницька

92,0

12

Миколаївська

90,5

13

Київська

89,5

14

Чернігівська

81,0

15

Сумська

68,5

16

Закарпатська

41,0

17

Тернопільська

21,5

18

Одеська

21,5

19

Ів-Франківська

15,5

20

Харківська 2

5,5

21

Черкаська

4,0

22

Кіровоградська

0,0

23

Житомирська

0,0

24

м. Київ

0,0

25

Вінницька

0,0

26

Полтавська

0,0

Результати командної боротьби в ЧУ серед спортсменів СДЮШОР

1

Луганська ЛОСДЮШОР

580

2

Донецька ОСДЮСШОР

411,5

3

Запорізька ОСДЮСШОР

345,5

4

Львівська СДЮШОР-1

261,5

5

Кіровоградська ОСДЮШОР "Надія"

205,5

6

Львівська СДЮШОР "Веслярик"

77

Результати командної боротьби в ЧУ серед спортсменів УОР

1

Харківська ХОВУФКС

910,5

2

Луганська ЛОЛІФКС

573

3

Херсонська філ ХВУФК

471

4

Київська КОЛІФКС

330

5

Донецька ДВУОР ім.Бубки

291

6

Запорізька ЗОШІСП

162,5

7

Березнівський ліцей-інтернат БЛІСП

34

8

Миколаївська МВУФК

3

Результати командної боротьби в ЧУ серед спортсменів ДЮСШ

1

Дніпроп-ка ДЮСШ 1 Кривий Ріг

205

2

Ів-Франківська ДЮСШ №2 обл. ради "Локомотив"

180

3

Кіровоградська ДЮСШ

161,5

4

Хмельницька ДЮСШ

151

5

Сумська КДЮСШ"У" Суми

143

6

Сумська ДЮСШ Ромни

140

7

Хмельницька ОДЮСШ

134

8

Львівська ЛДЮСШ"Енергетик"

127,5

9

Миколаївська МОККДЮСШ

124,5

10

Рівненська ДЮСШ Здолбунів

117

11

Тернопільська ТОДЮСШ КУТОР

109

12

м.Київ ДЮСШ2

105

13

Дніпроп-ка ДЮСШ 2 Кам'янське

102,5

14

Київська КОДЮСШ Б.Церква

100

15

Чернігівська ДЮСШ "Атлет"

Источник
Комментарии
Тяжелая атлетика 17:05 | 12 февраля 2019 Розклад та склад учасників Кубку України 2019 Тяжелая атлетика 13:50 | 11 февраля 2019 Результати Чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 17 р. та серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР Тяжелая атлетика 23:20 | 04 февраля 2019 Розклад Чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 17 р. та серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР Тяжелая атлетика 20:50 | 02 февраля 2019 Пішов з життя Кагал Анатолій Васильович Тяжелая атлетика 15:20 | 26 декабря 2018 Всеукраїнський семінар тренерів та суддів з важкої атлетики 2018 Тяжелая атлетика 18:35 | 22 декабря 2018 Результати 5-го міжнародного Кубку Катару Тяжелая атлетика 18:35 | 22 декабря 2018 Результати Чемпіонату України серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнського турніру пам'яті Олімпійського чемпіона Ігоря Рибака Тяжелая атлетика 18:35 | 22 декабря 2018 Розклад Чемпіонату України серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнського турніру пам'яті І.Рибака Тяжелая атлетика 18:20 | 22 декабря 2018 Пішов з життя Пастух Павло Васильович Тяжелая атлетика 18:20 | 22 декабря 2018 Проект календаря Всеукраїнських змагань з важкої атлетики на 2019 рік