До уваги тренерів!23.02.2018

17:40 | 23 февраля 2018
З метою підвищення кваліфікації тренерів та програмою визнання Міжнародною федерацією тенісу (ITF) системи підготовки тренерів України з тенісу на міжнародному рівні, ВГО Федерація тенісу України продовжує проведення семінарів для тренерів. З метою підвищення кваліфікації тренерів та програмою визнання Міжнародною федерацією тенісу (ITF) системи підготовки тренерів України з тенісу на міжнародному рівні, ВГО Федерація тенісу України продовжує проведення семінарів для тренерів.

У 2018 році будуть проведені курси «Play and Stay» для працюючих без вищої освіти на початковому етапі та «Level 1 (module 1-3)».
Курс «Level 1» складається з трьох модулів (тривалість модуля — тиждень). В модулі передбачені практичні, теоретичні заняття, теоретичний та практичний іспити.

1 модуль — програма «Play and Stay»
2 модуль — «Фізична та технічна підготовка тенісистів на початковому етапі занять»
3 модуль — «Тактична та психологічна підготовка тенісистів на початковому етапі занять»

Викладач семінару: кандидат педагогічних наук, доцент, експерт-викладач ITF Марина Ібраімова (Україна).
Семінар буде проводитись у м. Києві: щоденні заняття з 10:00 до 18:00. Спортивна форма та ракетка — обов’язкова! Тренери, що беруть участь у семінарі за додаткову оплату можуть скористатись гуртожитком НУФВСУ. Тренерам для проходження курсу «LEVEL 1» будуть надіслані обов’язкові методичні матеріали на електронний адрес.
Просимо бажаючих у 2018 році пройти курс підготовки «Level 1 (module 1-3)» надати заявку та зареєструватися до 15 березня 2018 року:

 

 

Розклад проведення семінарів буде опубліковано 20 березня 2018 року, слідкуйте за новинами на сайті ФТУ.
Уточнення за телефоном: (044) 287-41-71, або на електрону скриньку: coachftu@gmail.com
Источник