Плавание

Регламент проведення чемпіонату України з плавання серед юнаків

15:40 | 21 марта 2014 Київ, 21 березня 2014 року. Федерація плавання України опублікувала регламент проведення чемпіонату України з плавання серед юнаків. Змагання відбудуться з 30 травня по 2 червня у Курахові (Донецька область). Подивитися регламент детальніше можна тут

Андрей Говоров: «Я всегда буду плавать за Украину»

15:10 | 21 марта 2014

Украинский пловец Андрей Говоров будет всегда выступать за сборную Украины, и это его твердая позиция, о чем он заявил в эксклюзивном интервью XSPORT.ua. Спортсмен также прокомментировал свой жест, когда он вышел на церемонию награждения на одном из турниров по плаванию с украинским флагом с надписью «Peace».

Плавець Андрій Говоров закликав підтримати мир в Україні

16:10 | 19 марта 2014

Київ, 19 березня 2014 року. Український плавець Андрій Говоров з п`єдесталу пошани в Італії закликав міжнародну спільноту підтримати мир в Україні.

ШВСМ «Аква Стар» - переможці чемпіонату України серед юніорів

13:55 | 19 марта 2014

Київ, 19 березня 20014 року. Переможцем чемпіонату України серед юніорів у Запоріжжі за командними результатами стала школа вищої спортивної майстерності «Аква Стар» з Києва. Протягом трьох днів змагання її вихованці набрали 1039 очок. Друге місце – у СДЮШОР «Спартак» з Харкова (982 очка), третє – СДЮШОР «Метеор» з Дніпропетровська (952 очка).
Найбільше золотих медалей здобула Марина Колесникова (Харків). Вона стала шестиразовою чемпіонкою України з юніорів. Детальніше можна почитати тут
Юлія Стадник (Київ) виборола п`ять золотих медалей (200 м комплексним плаванням, 100 м та 200 м батерфляєм, естафета 4х100 м вільним стилем, естафета 4х100 м комплексним плаванням).
Сергій Шевцов (Запоріжжя) завоював чотири медалі найвищого ґатунку (200 м комплексним плаванням, 50 м вільним стилем, естафета 4х100 м вільним стилем, естафета 4х100 м комплексним плаванням).
«Спортсмени-лідери – Марина Колесникова, Юлія Стадник, Сергій Шевцов, Андрій Хлопцов - в черговий раз підтвердили свою майстерність на змаганнях у Запоріжжі, - сказав головний тренер збірної команди України з плавання та голова тренерської ради Федерації плавання України Андрій Сердінов. - Зараз спортсмени готуються до головних національних змагань у цьому сезоні – чемпіонату України та чемпіонату України серед молоді, які пройдуть у Харкові. Ці змагання - відбірковий етап до чемпіонату Європи у Берліні та чемпіонату Європи серед юніорів у Нідерландах».
А. Сердінов також зазначив, що незважаючи на нестабільну ситуацію в країні, змагання у Запоріжжі вдалося провести на високому рівні.

14-річна Марина Колесникова стала шестиразовою чемпіонкою України з плавання

17:10 | 18 марта 2014 Запоріжжя, 18 березня 2014 року. 14-річна Марина Колесникова завоювала три золота в останній день чемпіонату України серед юніорів і стала шестиразовою чемпіонкою. Сьогодні спортсменка найкраще пропливла на 50 м вільним стилем (27.07), 400 м вільним стилем (4:36.26) та на 100 м на спині (1:05.14). Перед цим вона завоювала ще три медалі найвищого ґатунку (100 м та 200 м вільним стилем, 200 м на спині). Таким чином Марина стала шестиразовою чемпіонкою України з плавання серед юніорів. Однак і після змагань у Запоріжжі їй не до відпочинку. Марина продовжить підготовку до своїх основних стартів - чемпіонату України та чемпіонату України серед молоді, які розпочнуться у квітні у Харкові. «На змаганнях у Харкові ми збираємося виступити на повну силу та продемонструвати свою майстерність. Адже ці змагання – відбір до чемпіонату Європи серед юніорів у Нідерландах, які відбудеться у липні, - сказав тренер М. Колесникової Володимир Рязанов.- Ми плануємо привезти з цих європейських змагань призові медалі».

Звіт Федерації плавання України про виконання плану

13:10 | 18 марта 2014

Київ, 18 березня 2014 року. Федерація плавання України (ФПУ) оприлюднила звіт про виконану роботу за період з 1 січня до 15 березня 2014 року.
Звіти будуть публікуватися на сайті ФПУ на початку кожного місяця.
Детальніше ознайомитися зі звітом можна тут

План роботи Федерації плавання України на 2014 рік

13:10 | 18 марта 2014 Київ, 18 березня 2014 року. Федерація плавання України (ФПУ) опублікувала план роботи на 2014 рік. За кожним напрямком розвитку призначено відповідального. Зокрема, відповідальним за проведення спортивних заходів є віце-президент ФПУ Андрій Власков; за підготовку збірних команд - головний тренер збірної команди України з плавання та голова тренерської ради ФПУ Андрій Сердінов; за розвиток інфраструктури - перший віце-президент ФПУ Володимир Шумілін; за розвиток організації - відповідальний секретар ФПУ Олександр Кошовий. За розвиток регіональних підрозділів відповідають члени Президії ФПУ Микола Москалик (Чернівецька, Івано-Франківська, Хмельницька, Житомирська, Тернопільська та Вінницька області), Віктор Нерода (Львівська, Закарпатська, Волинська, Рівненська області), Валерій Огородник (Херсонська, Одеська, Миколаївська, Запорізька області, АР Крим, м.Севастополь), Володимир Мізін (Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська, Сумська області), Віктор Міць (Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Кіровоградська, Київська області), Олег Гатченко (м.Київ). Ознайомитися детальніше з планом роботи ФПУ на 2014 рік можна тут

Марина Колесникова завоювала два золота на чемпіонаті України у Запоріжжі

11:25 | 18 марта 2014 Запоріжжя, 18 березня 2014 року. Харків`янка Марина Колесникова завоювала одразу дві золотих медалі у другий день
чемпіонату України з плавання серед юніорів, який проходить у Запоріжжі. Вона фінішувала першою на 200 м вільним стилем (2:09.44) та 200 м на спині (2:21.08). 14-річна Марина – з родини плавців: мати - кандидат у майстри спорту з плавання, батько виступав у складі збірної команди з плавання
Радянського Союзу. Тож доньку привели у басейн ще в ранньому дитинстві –
Марина плаває вже дев`ятий рік. Вона тренується двічі на день, по дві-три години щодня. Марина каже, що на національні змагання приїздить тільки за золотом. Та найбільша її мрія – привезти медаль з Олімпійських ігор. «Я планую взяти участь в Олімпіаді 2016 року у Ріо-де-Жанейро, щоб спробувати свої сили та отримати змагальний досвід.
На Олімпійських іграх 2020 року я вважаю, що зможу вибороти призову медаль», - сказала М.Колесникова. Її тренер Володимир Рязанов вважає, що дівчина має усі шанси, щоб заявити про себе на Олімпійських іграх. «Марина Колесникова – лідер за характером. Вона – працелюбна, цілеспрямована, звикла перемагати, має сильну мотивацію у плаванні –
тож все це допоможе їй добитися успіхів в Олімпійських іграх», - сказав В.Рязанов.

Подивитися фотографії з другого дня чемпіонату України з плавання серед юніорів можна тут

Вісім золотих медалей у другий день чемпіонату України у Запоріжжі

10:40 | 18 марта 2014

Запоріжжя, 18 березня 2014 року. У другий день чемпіонату України з плавання серед юніорів плавці завоювали вісім золотих медалей.

Плавці завоювали 10 золотих медалей на чемпіонаті України у Запоріжжі

22:25 | 16 марта 2014

Запоріжжя, 16 березня 2014 року. У перший день чемпіонату України з плавання серед юніорів плавці завоювали 10 золотих медалей.
Спортсмени виступили з такими результатами:
На 200 м брасом першою фінішувала Юлія Гніденко з Дніпропетровська (2:39.19) та Іван Стрілець з Кривого Рогу (2:22.70).
На 200 м батерфляєм найкраще пропливли Юлія Стадник з Києва (2:22.85) та Денис Мартинюк з Рівного (2:10.07).
На 100 м вільним стилем перемогла Марина Колесникова з Харкова (59.04) та В`ячеслав Огньов з Києва (52.06).
«В мене була сильна конкуренція на цій дистанції – дві киянки Надія Фесенко та Юлія Стадник, - сказала М.Колесникова. – Вважаю, що здобути перемогу мені допомогли на сам перед тривалі тренування».
Спортсменка тренується двічі на день. На чемпіонаті у Запоріжжі вона виступить ще у п`ятьох дистанціях. «Розраховую тільки на золото», - зізнається плавчиня.
В`ячеслав Огньов протягом трьох місяців вдосконалював техніку плавання перед змаганнями у Запоріжжі. Спортсмен вважає, що саме це допомогло йому перемогти.
«Я хотів покращити на чемпіонаті серед юніорів власні результати. Сьогоднішнім виступом задоволений, адже 100 м вільним стилем я проплив швидше на 71 соту секунди порівняно із моїм результатом, який встановив півроку тому», - сказав В.Огньов.
На 800 м вільним стилем перемогли Євгенія Тищенко  з Києва (9:34.66) та  Кирило Гаращенко з Запоріжжя (8:27.97).
У жіночій естафеті 4х100 м комплексним плаванням перемогла школа вищої спортивної майстерності «АкваСтар» з Києва. Надія Фесенко, Юлія Стадник, Євгенія Тищенко та Тетяна Копейчикова фінішували за 4:41.77.
У чоловічій естафеті на цій же дистанції перемогла команда з Запоріжжя. Микола Абрамов, Сергій Шевцов, Борис Пучков та Кирило Гаращенко фінішували за 4:02.15.
У чемпіонаті України з плавання серед юніорів беруть участь майже 400 спортсменів з 44 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Вік учасників змагань - дівчата до 14 років та хлопці до 16 років. Вони представляють 20 областей України.