УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

13:35 | 24 января 2022
22 січня в київському регбі-барі «3-й ТАЙМ» відбулося одразу декілька урочистих подій.

22 січня в київському регбі-барі «3-й ТАЙМ» відбулося одразу декілька урочистих подій.

Насамперед, вітання з 80-річним ювілеєм приймав один із засновників регбі в Україні, випускник Київського політехнічного інституту Віталій Федорович ПЕЛЕХ, який восени 1962 року, разом зі студентами-ентузіастами створив першу в нашій державі регбійну команду «Політехнік».

Також поздоровляли  визначних регбістів: Олександра Золотарьова та Анатолія Яворського – з 70-річчям, Сергія Добривечора – з 65-річчям, Михайла Скачкова – з 75-річчям,  Павла Бражко – з 55-річчям, Олександра Коровіна та Валерія Піскового – з 50-річчям та інших.

На цей урочистий захід прийшли президент Федерації регбі України Євген БАЖЕНКОВ, виконавчий директор ФРУ Олександр ВЛАСЮК та головний менеджер департаменту по зв’язках з суб’єктами олімпійського руху НОК України Вікторія ВЕСЕЛОВА.

У своєму вітальному слові Євген БАЖЕНКОВ привітав усіх присутніх з Новорічними святами та нагадав учасникам урочистостей про значний внесок ювілярів у розбудову регбі в усій Україні, і, що саме київські «політехніки» стали локомотивом розвитку цього видовищного, мужнього та інтелектуального виду спорту в нашій країні.

З нагоди 30-річного ювілею ФРУ, Євген БАЖЕНКОВ також нагородив Почесними відзнаками ветеранів регбі, які в 1991 році брали активну участь у створенні Федерації регбі незалежної України – Євгена ІГНАТОВА, Анатолія ЯВОРСЬКОГО, Валентина ХОНІНА, Леоніда ДЕЙНЕКО, Андрія ДУДКО, Федора ЗЕРНЕЦЬКОГО, Олександра ПРИМАЧЕНКА та Гліба ЛЬВОВА.

Вікторія ВЕСЕЛОВА від імені Президента НОК України, Олімпійського чемпіона С.Н.БУБКИ вручила «Подяки» НОК України засновникам та ветеранам регбі Анатолію МАКЕЄВУ, Віталію ПЕЛЕХУ, Євгену ІГНАТОВУ, Михайлу СКАЧКОВУ, Георгію ЦИГАНКОВУ, Олександру СВЕРТОЦІ, Ігорю КУБАНСЬКОМУ та Олександру КОРОВІНУ.

Випускника теплоенергетичного факультету КПІ Віталія ПЕЛЕХА було нагороджено оригінальним настінним годинником з фото КПІ, пам"ятною медаллю Національного банку України, викарбуваною на честь 120-річчя заснування КПІ та ексклюзивним «знаком» клубу-регбі «Політехнік» Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського.

Нагороди отримали всі ювіляри – вони були відзначені Подяками Міністра молоді та спорту України, Почесними грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Подяками Президента федерації регбі України, ексклюзивними медалями та подарунками від НОК України.

Спеціальною нагородою від Федерації регбі України було відзначено майстра спорту СРСР Сергія СТАСЯ (за визначний особистий внесок у розбудову українського регбі).

Щира подяка в організації цього регбійного свята регбі-бару «3-й ТАЙМ» та особисто Сергію ЦУКАНОВУ.

15 фотографий

Видео галерея к новости « ».
Источник
Регби 08:35 | 24 марта 2022 Державна служба спеціального звꞌязку та захисту інформації України попереджає! Регби 08:35 | 24 марта 2022 ​​МІСЯЦЬ НЕЗЛАМНОСТІ Регби 13:35 | 23 марта 2022 ГРИГОРІЮ ЗАХЛІВНОМУ – 70 років! Регби 08:05 | 23 марта 2022 Дякуємо Польщі та іншим федераціям регбі в Європі за всебічну підтримку українського народу в протистоянні з російським окупантом! Регби 06:50 | 23 марта 2022 ПОРТАЛ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ Регби 09:20 | 22 марта 2022 ​​Міністерство культури та інформаційної політики України запустили платформу #МояВійна Регби 07:20 | 22 марта 2022 Так не повинно бути! Благодійний марафон на підтримку України! (ВІДЕО) Регби 07:20 | 22 марта 2022 ПРЕДСТАВНИКИ РЕГБІЙНОЇ СПІЛЬНОСТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ БꞌЮТЬ РЕКОРДИ ЗА КІЛЬКОСТЮ ПРИГОТОВЛЕНИХ ОБІДІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ Регби 22:20 | 21 марта 2022 Гостинна Польща вітає в себе українських регбісток! Регби 20:20 | 21 марта 2022 Відновлення українського юнацького регбі