Євгена Баженкова обрано президентом Федерації регбі України на другий термін!

21:50 | 21 ноября 2020
Сьогодні, 21 листопада, у м.

Сьогодні, 21 листопада, у м. Києві, відбулася звітно-виборна конференція Федерації регбі України.

Основними питаннями порядку денного була структуризація Федерації шляхом прийняття в її учасники 20 територіальних федерацій, серед яких: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська, Черкаська обласні, Київська міська федерації.

Звіт про роботу Федерації регбі України за останні 4 роки абсолютною більшістю голосів було визнано задовільним, так само як і затверджено звіт Ревізійної комісії. Особливі умови сучасності вимагають внесення деяких змін і в порядок прийняття рішень громадськими організаціями, які регламентуються Статутом, зокрема у питаннях норм організації засідань керівних органів. Звітно-виборна конференція ФРУ прийняла рішення про проведення засідання Конференції ФРУ у майбутньому, при необхідності, в режимі онлайн. 

Далі відбулися вибори до Керівних органів ФРУ на найближчі 4 роки. Євгена Баженкова було обрано на посаду президента Федерації регбі України на другий термін, з чим ми його і вітаємо! Також без суперечень було обрано віце-президентами ФРУ: Петра Адамика, Романа Бихова, Владислава Булгакова, Олега Плахотнюка, які виявилися переконливими у своїх виборних доповідях на посади.

Вашій увазі пропонуються склад Ради ФРУ і Ревізійної комісії на найближчі 4 роки (списки).

Склад Ради ФРУ і Ревізійної комісії на найближчі 4 роки (завантажити)

Вітаємо усіх причетних та бажаємо плідної і продуктивної роботи, високих досягнень, яскравих перемог! Всім міцного здоров"я, бережіть себе!

5 фотографий
Источник