#Здорові разом (#HEALTHYTogether)

07:35 | 25 июня 2020
В Олімпійський день, 23 червня 2020 року, Міжнародний Олімпійський Комітет, Організація Об"єднаних Націй і Всесвітня Організація Охорони Здоров"я починають партнерство, щоб спонукати окремих людей і громади в усьому світі вжити заходів, щоб ми всі могли бути здоровими разом (#HEALTHYTogether).

В Олімпійський день, 23 червня 2020 року, Міжнародний Олімпійський Комітет, Організація Об"єднаних Націй і Всесвітня Організація Охорони Здоров"я починають партнерство, щоб спонукати окремих людей і громади в усьому світі вжити заходів, щоб ми всі могли бути здоровими разом (#HEALTHYTogether).

Найближчими тижнями спортсмени-олімпійці будуть допомагати доносити важливу інформацію з охорони здоров"я, надихаючи людей на прийняття чи продовження поведінки, яка стримуватиме пандемію, і надавати ресурси, що сприяють фізичному і психічному здоров"ю.

Використовуючи тему «Здорові разом», партнери і спортсмени будуть висвітлювати колективні зусилля і глобальне співробітництво, необхідні для зменшення поширення і впливу COVID-19.

Президент МОК Томас Бах сказав: «Спорт може врятувати життя. За останні кілька місяців ми побачили, наскільки важливі спорт і фізична активність для здоров"я і благополуччя. Працюючи разом з ВООЗ і Організацією Об"єднаних Націй, ми можемо зробити ще один крок разом. Спортсмени-олімпійці поділяться інформацією і кращими практиками, які потрібні світу зараз».

Протягом останніх шести місяців пандемія COVID-19 вплинула на кожен куточок земної кулі і на кожен аспект нашого життя, привносячи з собою невпевненість, страхи і проблеми, які вимагають терпіння і наполегливості для подолання. Світ шукає глобальні інституції для спільної роботи і лідерів для надання надійної, достовірної інформації з джерел, яким вони довіряють. Олімпійські спортсмени можуть бути довіреними вісниками цієї інформації.

Тедрос Аданом, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров"я, прокоментував: «Ми раді співпрацювати з Міжнародним Олімпійським Комітетом в поширенні важливих повідомлень про здоров"я, які будуть рятувати життя. Олімпійці допоможуть нам відстоювати здорове населення для того, щоб забезпечити, що люди будуть такими ж стійкими, якими повинні бути і наші системи охорони здоров"я, щоб боротися з COVID-19».

Антоніу Гутерріш, генеральний секретар Організації Об"єднаних Націй, додав: «За цей час безпрецедентних викликів і змін - від пандемії COVID-19 до триваючої боротьби за расову та соціальну справедливість і кліматичної кризи - ніколи не було більш масштабної потреби в глобальній солідарності та надії. Олімпійський рух і його атлети завжди виявляли найкраще в людстві, і Організація Об"єднаних Націй рада працювати з Міжнародним Олімпійським Комітетом та Всесвітньою організацією охорони здоров"я, закликаючи людей у всьому світі об"єднуватися і бути здоровими разом (#НEALTHYTogether)».

З розвитком пандемії, коли країни в усьому світі стикаються з різними стадіями спалахів і одужання, глобальне партнерство буде діяти локально через голоси олімпійських атлетів - голоси, які символізують наполегливість, відданість справі і витривалість - якості, які потрібні всім людям під час цього виклику в сфері охорони здоров"я. Ці три організації співпрацюватимуть з місцевими органами охорони здоров"я для обміну рекомендаціями щодо охорони здоров"я та ресурсами, які інформуватимуть людей та надаватимуть їм можливість вживати відповідних дій та запобіжних заходів. Всесвітня організація охорони здоров"я працюватиме з атлетами, щоб донести важливу інформацію до населення в місцях, де вони живуть і де умови можуть відрізнятися залежно від цифрових платформ.

Оскільки COVID-19 викликає зміни в наших повсякденних обов’язках і повсякденному житті - від того, як ми взаємодіємо з іншими людьми, до того, як ми рухаємося і займаємося фізичними вправами, - ми повинні приділяти увагу своєму психічному і фізичному здоров"ю і допомагати іншим, які можуть потребувати додаткової підтримки. Працюючи разом, мета партнерства в Олімпійський день і кожен день - залишатися здоровими разом.

noc-ukr.org

Источник
Регби 14:20 | 12 июля 2020 Руханка з Олімпійським чемпіоном Олександром Абраменком на НСК «Олімпійський» Регби 20:50 | 11 июля 2020 Одесские «КРЕДО-1963» и «дубль» «КРЕДО» сыграли в финале домашнего турнира по регби-7 Регби 20:20 | 11 июля 2020 РК «Київські Соколи: від руханки з Олімпійським чемпіоном до регбі-тренування! Регби 15:35 | 10 июля 2020 Визначено дату проведення матчу Польща – Україна! Регби 10:50 | 10 июля 2020 Регбі Європа шукає незалежного невиконавчого директора Регби 22:20 | 09 июля 2020 РК «Олимп» провел товарищеский матч против РК «Легион ХIII» (ФОТО, ВИДЕО) Регби 15:05 | 09 июля 2020 РК «Sailors» объявляет набор выпускников 9-х и 11-х классов Регби 12:50 | 08 июля 2020 В Одессе пройдет Открытый турнир по регби-7 Регби 11:20 | 08 июля 2020 Регбійний клуб «КОРАБЕЛ» (Миколаїв) закликає усіх шанувальників спорту приєднуватися до тренувань команди! Регби 18:50 | 07 июля 2020 Академія регбі Харківської області продовжує набір дітей віком від 9 років і старші на тренування! (ФОТО)