Харківський «Олімп» – за крок від чемпіонства (ВІДЕО)

09:20 | 08 октября 2019
На стадіоні «Динамо» в Харкові відбувся матч 10-го туру чоловічої Суперліги з регбі-15 між місцевим «Олімпом» і одеським «Кредо-63».

На стадіоні «Динамо» в Харкові відбувся матч 10-го туру чоловічої Суперліги з регбі-15 між місцевим «Олімпом» і одеським «Кредо-63». Це - найпринциповіше протистояння в українському класичному регбі. 2 сезони національної першості одесити пропустили, тож побачити наочно «ель-класіко» стало можливим лише 3 три роки потому.

Матч розпочався разом із зливою, яка внесла корективи в тактичні настанови тренерів. Обидві команди добре грають руками, але були вимушені бити м’яч ногою — аби забити у ворота чи просунутись по полю якомога далі. Це — набагато менше від технічних можливостей суперників.

Гості на початку притисли господарів до їх залікової зони, проте вдалось встояти. У першому таймі харків’яни забили двічі зі штрафних у виконанні Олега Косарева. Одразу після перерви його колега по амплуа з протилежної команди — Микола Делієргієв — скоротив розрив у рахунку.

Хиткий рахунок тривав лічені хвилини, після цього Косарев заніс «спробу» у залікову зону одеситів і сам реалізував її ударом ногою. Друге взяття «міста» гостей трапилось згодом, його автор В’ячеслав Пономаренко встановив рахунок зустрічі — 21:3 на користь «Олімпу».

Аби виграти чемпіонат України з регбі-15 харківському «Олімпу» необхідно в трьох останніх матчах взяти п’ять очок.

Видео галерея к новости « ».
Регби 08:35 | 24 марта 2022 Державна служба спеціального звꞌязку та захисту інформації України попереджає! Регби 08:35 | 24 марта 2022 ​​МІСЯЦЬ НЕЗЛАМНОСТІ Регби 13:35 | 23 марта 2022 ГРИГОРІЮ ЗАХЛІВНОМУ – 70 років! Регби 08:05 | 23 марта 2022 Дякуємо Польщі та іншим федераціям регбі в Європі за всебічну підтримку українського народу в протистоянні з російським окупантом! Регби 06:50 | 23 марта 2022 ПОРТАЛ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ Регби 09:20 | 22 марта 2022 ​​Міністерство культури та інформаційної політики України запустили платформу #МояВійна Регби 07:20 | 22 марта 2022 Так не повинно бути! Благодійний марафон на підтримку України! (ВІДЕО) Регби 07:20 | 22 марта 2022 ПРЕДСТАВНИКИ РЕГБІЙНОЇ СПІЛЬНОСТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ БꞌЮТЬ РЕКОРДИ ЗА КІЛЬКОСТЮ ПРИГОТОВЛЕНИХ ОБІДІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ Регби 22:20 | 21 марта 2022 Гостинна Польща вітає в себе українських регбісток! Регби 20:20 | 21 марта 2022 Відновлення українського юнацького регбі