В Ірпені розпочався чемпіонат України з регбі серед юнаків 2002-2003 рр.н.

06:56 | 15 апреля 2018

У суботу, 14 квітня, на стадіоні УДФСУ в Ірпені розпочався чемпіонат України з регбі серед юнаків 2002-2003 років народження, де в першому матчі на поле вийшли команди «Дарниця» з Києва та регбісти з Рівного, які представляли ДЮСШ № 4.

Матч розпочався дуже активно і з перших хвилин столичні регбісти провели ряд атак, які принесли успіх гравцям з «Дарниці», які і повели у рахунку в грі. І як там не намагалися юнаки з Рівного стримати натиск атак киян у першій половині поєдинку, їм це не вдалося, і на перерву команди пішли за рахунку 21:0.

У другій половині гри хлопці з рівненської ДЮСШ № 4 змогли заробити 5 очок, але від поразки це їх не врятувало. Загальний рахунок – 56:5 на користь київської «Дарниці».

У неділю, 15 квітня, на поле стадіону УДФСУ в Ірпені вийде ірпінська команда, матч якої розпочнеться об 11.00.

Запрошуємо вболівальників спорту на недільні регбійні ігри до Ірпеня!

Регби 08:35 | 24 марта 2022 Державна служба спеціального звꞌязку та захисту інформації України попереджає! Регби 08:35 | 24 марта 2022 ​​МІСЯЦЬ НЕЗЛАМНОСТІ Регби 13:35 | 23 марта 2022 ГРИГОРІЮ ЗАХЛІВНОМУ – 70 років! Регби 08:05 | 23 марта 2022 Дякуємо Польщі та іншим федераціям регбі в Європі за всебічну підтримку українського народу в протистоянні з російським окупантом! Регби 06:50 | 23 марта 2022 ПОРТАЛ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ Регби 09:20 | 22 марта 2022 ​​Міністерство культури та інформаційної політики України запустили платформу #МояВійна Регби 07:20 | 22 марта 2022 Так не повинно бути! Благодійний марафон на підтримку України! (ВІДЕО) Регби 07:20 | 22 марта 2022 ПРЕДСТАВНИКИ РЕГБІЙНОЇ СПІЛЬНОСТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ БꞌЮТЬ РЕКОРДИ ЗА КІЛЬКОСТЮ ПРИГОТОВЛЕНИХ ОБІДІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ Регби 22:20 | 21 марта 2022 Гостинна Польща вітає в себе українських регбісток! Регби 20:20 | 21 марта 2022 Відновлення українського юнацького регбі