Юні українські п’ятиборці здобули низку нагород на чемпіонаті Європи в Португалії

00:05 | 10 июля 2019
У місті Мадейра (Португалія) відбувся чемпіонат Європи з біатлу – триатлу, в якому взяли участь спортсмени з України, вихованці тренерів Валерія та Сергій Рудковських.

У місті Мадейра (Португалія) відбувся чемпіонат Європи з біатлу – триатлу, в якому взяли участь спортсмени з України, вихованці тренерів Валерія та Сергій Рудковських. Цими ж днями на Мадейрі проходили змагання в рамках міжнародного проекту UIPM "Лазер-ран сіті тур - 2019".

«В умовах жорсткої конкуренції нашим спортсменам вдалося вибороти низку медалей, - підкреслив головний тренер з сучасного п’ятиборства в м.Києві Валерій Рудковський. - У біатлі є одна бронзова медаль, яку здобув житомирянин Даниїл Сич, категорія U15. Кращі результати юні п’ятиборці продемонстрували у триатлі. Це «срібло» Даниїла Сича, «бронза» Олександри Мережко, U17 (особисті змагання) і 2 місце Микити Гаращенко, Даниїла Сича і Артема Поддерьогіна (U15, командний залік)».

У свою чергу, в дисципліні Laser Run Даниїл Сич, Олександра Мережко та Матвій Бондарєв вибороли 1 місце у відповідних вікових категоріях. На другому місці у лазер-рані - Артур Бондарєв.

Більшість спортсменів, які брали участь у змаганнях - кияни, вихованці ДЮСШ № 1.

Источник