Валерій Андрійцев: «На килим виходив лише за перемогою»

20:26 | 17 июня 2015

Після здобуття бронзової нагороди І Європейських ігор з вільної боротьби Валерій Андрійцев (97 кг) розповів прес-службі НОК України, яким був шлях до цієї нагороди.

Петров з перемоги дебютує на Іграх у Баку

20:10 | 17 июня 2015

Чергову перемогу в боксерському турнірі на Європейських іграх здобувають українські боксери. У вечірній сесії сьогоднішнього змагального дня (17 червня) першу перемогу на змаганнях виборов Віктор Петров (вагова категорія 64 кг).

«Бронза» - на вагу «золота»

19:41 | 17 июня 2015

Новоспечені бронзові призери I Європейських ігор в Баку зі стрільби з лука Георгій Іваницький і Лідія Січенікова у міксті, поділились своїми враженнями від турніру та здобутої нагороди.

Валерій Андрійцев – бронзовий призер І Європейських ігор!

18:56 | 17 июня 2015

Ще одну медаль у скарбничку української збірної приносить український борець класичного стилю Валерій Андрійцев.

Первый День — Первые Европейские игры в Баку 2015

18:25 | 17 июня 2015

Сегодня закончился первый день соревнований на Первых Европейских играх в Баку. Девушки выступали по многоборью, которое одновременно было квалификацией в отдельные виды. Сборная команда Украины показала себя на хорошем уровне.

Лучники здобувають «бронзу» Євроігор

17:41 | 17 июня 2015

Перший комплект нагород I Європейських ігор в Баку розіграли представники стрільби з лука у змішаних командах.

Українські грації – шості у командному багатоборстві

16:41 | 17 июня 2015

Представниці художньої гімнастики розіграли перші комплекти нагород Європейських ігор в Баку.

Наші лучники у півфіналі обіграли росіян

16:26 | 17 июня 2015

З рахунком 6:0 (38:36; 36:34; 39:36) Георгій Іваницький і Лідія Січенікова у змаганнях змішаних командах зі стрільби з лука обіграли представників Росії Крістіну Тімофєєву і Баіра Цирбєкдоржиєва.

Павло Коростильов здобуває олімпійську ліцензію на Ігри-2016

15:26 | 17 июня 2015

На I Європейських іграх у Баку завершився фінал у стрільбі з пневматичного пістолету з дистанції 10 м.

Лучники – у чвертьфіналі змішаних команд

14:56 | 17 июня 2015

Георгій Іваницький і Лідія Січенікова у змаганнях змішаних командах зі стрільби з лука продовжують успішно виступати на I Європейських іграх в Баку.