Олимпийские игры

Тамара Токмачова: «У вирішальний момент Діана не підвела»

20:41 | 19 июня 2015

Головний тренер збірної команди України зі стрибків у воду Тамара Токмачова так прокоментувала виступ бронзової призерки I Європейських ігор зі стрибків у воду з 1-метрового трампліну Діани Шелестюк.

За крок від медалі зупинилась Марина Конєва на Євроіграх

20:11 | 19 июня 2015

Зовсім близько до нагороди I Європейських ігор в Баку була наша тхеквондистка Марина Конєва у ваговій категорії понад 67 кг.

Шелестюк Діана здобуває бронзову медаль I Європейських ігор-2015

19:41 | 19 июня 2015

Першу нагороду у стрибках у воду на I Європейських ігор в Баку здобуває Діана Шелестюк.

Українські дівчата кваліфікувалися у фінал змагань з синхронних стрибків на батуті

У кваліфікаційному раунді синхронних стрибків на батуті наші Марина Кийко та Наталія Москвіна демонструють прекрасні показники.

Хижняк перемагає та виходить до чвертьфіналу

19:10 | 19 июня 2015

Лідер збірної України у вазі до 81 кг, четвертий номер посіву на турнірі, Олександр Хижняк, здобув дебютну перемогу на боксерському турнірі Європейських ігор 2015, які приймає в ці дні столиця Азербайджану.

Коу Лей: «Я зумів досягнути своєї цілі»

18:56 | 19 июня 2015

Одразу після напруженого поєдинку на I Європейських іграх в Баку з настільного тенісу наш бронзовий призер Коу Лей поділився з нами своїми емоціями.

Коу Лей – бронзовий призер Євроігор з настільного тенісу

18:11 | 19 июня 2015

Єдиний представник України з настільного тенісу, який зумів пробитись до півфіналу змагань індивідуальної першості на I Європейських іграх в Баку Коу Лей.

Лучниці кваліфікувались до наступного раунду змагань

15:41 | 19 июня 2015

Після командних змагань на I Європейських іграх в Баку у представників стрільби з лука розпочались індивідуальні змагання.

Анна Різатдінова: «Рада, що впоралася з новою програмою»

14:41 | 19 июня 2015

У змаганннях художніх гімнасток в особистому багатоборстві наша «грація» Анна Різатдінова зупинилася за крок до місця на п’єдесталі пошани, посівши четверту сходинку з результатом 72.750. Відзначимо, що українка кваліфікувалася у всі чотири фінали: зі стрічкою, обручем, булавами та м’ячем.

Українська пара зі спортивної акробатики посідає 4 місце в багатоборстві

13:41 | 19 июня 2015

Наші представники спортивної акробатики Єлизавета Василига та Олександр Шпинь у змаганнях змішаних пар у багатоборстві фінішують з четвертими.