Олимпийские игры

Войталюк поступається, Манукян у чвертьфіналі

11:40 | 22 июня 2015

Чергові поєдинки провели українські боксери в рамках чвертьфінальних поєдинків на Європейських іграх.

Размік Тоноян виходить у «бронзовий» фінал з самбо

11:26 | 22 июня 2015

Ще один представник самбо від України Размік Тоноян у вечірній сесії змагань боротиметься за медаль І Європейських ігор.

Самбістка Олена Сайко боротиметься за «золото»

11:11 | 22 июня 2015

Сьогодні в Баку розігруються нагороди І Європейських ігор серед представників самбо.

Лучники проходять до наступного раунду змагань

10:56 | 22 июня 2015

Останній комплект нагород на I Європейських іграх в Баку сьогодні розіграють представники стрільби з лука.

Геворг Манукян впевнено долає стадію 1/8 фіналу

21:11 | 21 июня 2015

Наш боксер Геворг Манукян, який виступає в ваговій категорії до 91 кг, на стадії 1/8 фіналу здобуває свою другу перемогу на перших в історії Європейських іграх.

Віктор Петров виходить в 1/4 фіналу

20:26 | 21 июня 2015

На І Європейських іграх український боксер Віктор Петров, який виступає у ваговій категорії 64 кг, вдало долає раунд 1/8 фіналу.

Анна Різатдінова: «Дуже задоволена, що здобула дві медалі»

19:26 | 21 июня 2015

Новоспечена дворазова срібна призерка І Європейських ігор з художньої гімнастики Анна Різатдінова розповіла нам про свої враження від турніру в Баку та поділилася планами на майбутнє.

Петров виходить до чвертьфіналу

19:10 | 21 июня 2015

В рамках чергового поєдинку на боксерському турнірі Європейських ігор, лідер збірної України у вазі до 64 кг Віктор Петров, здобув впевнену перемогу над вірменським боксером Ховханесом Бачковим.