В Одесі відбувся фестиваль «Козацькі розваги»

09:56 | 11 июля 2018

Минулими вихідними в Одесі, у парку імені Т. Г. Шевченка на майданчику «Ракушка», відбувся традиційний щорічний фестиваль «Козацькі розваги».

Спортивний фестиваль організовано та проведено Обласною комунальною організацією «Обласний центр фізичного здоров"я населення» Спорт для всіх» за підтримки НОК України в Одеській області, управління фізкультури і спорту Одеської обласної державної адміністрації та комунального підприємства «Парки Одеси» .

Головною метою фестивалю є відродження історико-культурних та господарських традицій, духовності українського народу шляхом залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом, презентації фізичних активностей, демонстрації сили, витривалості.

Початком спортивного фестивалю були вітання та показові виступи курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ. Їх програма включала рукопашний бій.

У першій спортивній частині взяли участь чотири команди: Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, 2 команди курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ і команда від молодіжного об"єднання студентів міста Одеси. Вони долали комплексні спортивні рухові естафети та естафети з перенесенням на відстань ваги 50 кг, підняттям ваги 32 кг, лабіринти з вагою, «Веселі старти» та перетягування канату. У нелегкій, але справедливій боротьбі перше місце здобула команда «Рукопашники» Одеського державного університету внутрішніх справ.

У перервах між естафетами виступили з яскравими, показовими вправами вихованці КПНЗ КДЮСШ № 7, Одеська обласна федерація тхеквандо та вихованці Міжнародної федерації «Бойовий гопак».

Другий блок спортивного фестивалю організатори присвятили дітям, їх було близько 100. У «Веселих стартах» з радістю прийняли участь діти, які відпочивали з батьками та запрошені - діти бійців АТО, із багатодітних і малозабезпечених сімей обласної та районних громадських організацій міста Одеса та організації «Сімейний правопросвітницький клуб «Одеська мрія».

Крім того між дітьми і батьками було проведено спортивний танцювальний батл «Ретро і сучасність». Юних учасників розважали аніматори різними конкурсами та іграми.

Усі учасники заходу були нагороджені грамотами, кубками подарунками. А діти отримали м"які іграшки та морозиво.

Источник
Комментарии
Олимпийские игры 00:00 | 11 октября 2018 Медальный зачёт. Юношеские Олимпийские Игры - 2018. Буэнос-Айрес Олимпийские игры 00:55 | 07 октября 2018 В Буэнос-Айресе стартуют Юношеские Олимпийские Игры Академическая гребля 22:20 | 23 сентября 2018 Академическая гребля. Правила квалификации на Олимпиаду - 2020 Олимпийские игры 22:55 | 08 сентября 2018 Елена Костевич - чемпионка мира по стрельбе. Драма в Корее Олимпийские игры 23:25 | 06 сентября 2018 Первая олимпийская лицензия 2020 для Украины. Чемпионат мира по стрельбе Олимпийские игры 19:50 | 01 сентября 2018 Олимпийские лицензии в стрельбе начнут разыгрывать уже 2 сентября, почти за 2 года до Игр в Токио Олимпийские игры 22:05 | 31 августа 2018 Квалификация на Олимпиаду 2020 в Токио. На Игры станет попасть сложнее Олимпийские игры 23:56 | 20 июля 2018 В Балаклії на Харківщині з’явилося ще два спортивних майданчики Олимпийские игры 23:56 | 20 июля 2018 В Чернігові визначили переможців Всеукраїнських змагань зі стрільби з лука Олимпийские игры 23:56 | 20 июля 2018 Олімпійська родина вітає з Днем народження!