Соберите свою виртуальную коллекцию наклеек по фигурному катанию от 5kolec.com »

Олімпійський день Київщини зібрав майже чотири тисячі учасників

12:56 | 13 июня 2018

У Бучанському міському парку було проведено фінальну частину обласного заходу «Олімпійський день Київщини - 2018», в якому взяли участь делегації районів, міст обласного підпорядкування, новостворених територіальних громад, університетів, коледжів та фізкультурно-спортивних товариств. Кількість бажаючих пройнятися духом олімпізму та отримати насолоду від свята спорту досягла 3800 чоловік.

У заході брали участь срібний призер Олімпійських ігор Валерій Андрійцев, призер чемпіонату світу, учасник Олімпійських ігор Карен Балаян, ЗМС, учасник Олімпійських ігор Яків Хаммо та багато інших іменитих спортсменів та тренерів, а також гості з турецького міста Аланія;

Вже з 9.00 годин ранку, до Бучанського міського парку почала приїжджати команди найсильніших, найсміливіших та найвитриваліших спортсменів з різних куточків Київщини.

Програма передбачала змагання з 9 видів спорту та масовий легкоатлетичний забіг. Також, був проведений «Олімпійський лекторій», на якому було присутні батьки та діти. Протягом всього свята проводились конкурси та вікторини на різні тематики, спрямовані на популяризацію здорового способу життя та поширення ідей олімпізму, зокрема малюнок на асфальті на тему «Спорт очима дітей».

Урочиста церемонія відкриття «Олімпійського дня - 2018» розпочалася з привітального слова міського голови м. Бучі – Анатолія Федорука.

З 11.00 ранку розпочалось відкриття спортивних змагань. Особливо всім сподобалась зарядка зі срібним призером Олімпійських ігор Валерієм Андрійцевим, чемпіонкою Європи з дзюдо Олександрою Старковою та МСУ Іриною Бойко.

Першими розпочинали спортсмени із ураженням опорно-рухового апарату (заїзд на інвалідних колясках).

По завершенню змагань, переможці та призери були нагороджені медалями та кубками. Серед тих, хто проводив нагородження – Валерій Андрійцев, а також Антон Мирончук - почесний голова відділення НОК України в Київській області, власник будівельної компанії «Орлан-Інвест Груп», Сергій Тимофєєв – начальник управління фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації, Ігор Малинський -  перший заступник голови відділення НОК України в Київські області, директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки, Володимир Корнієнко - заступник голови відділення НОК України в Київській області, головний суддя заходу, Надія Чижевська - чотириразова чемпіонка світу, багаторазовий призер чемпіонатів України з шашок, міжнародний майстер з шашок, майстер спорту міжнародного класу України.

Захід проводився відділенням НОК України в Київській області спільно із департаментом освіти і науки Київоблдержадміністрації, управлінням фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації, Київським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, та за сприяння та участі обласних організацій ФСТ «Україна», «Колос», «Спартак», «Динамо», обласного центру «Інваспорт» та «Спорт для всіх».

Свято проводилось з метою пропаганди здорового способу життя та поширення ідей олімпізму. В організації та проведенні активно допомагали дружня команда міста Буча, виконавча дирекція НОК України та генеральний партнер розвитку Олімпійського руху на Київщині, надійний забудовник Київщини будівельна компанія «Орлан-Інвест Груп» та її керівник Антон Мирончук.

Источник
Комментарии
Олимпийские игры 23:57 | 22 июня 2018 Вітання президента НОК України Сергія Бубки з Олімпійським днем-2018 Олимпийские игры 18:11 | 22 июня 2018 «Олімпійські історії» про легендарного провісника сучасного олімпізму Олексія Бутовського Олимпийские игры 17:11 | 22 июня 2018 Приєднуйтесь через соціальні мережі до конкурсів НОК з нагоди святкування 100 днів до ЮОІ-2018 Олимпийские игры 15:41 | 22 июня 2018 Всеукраїнську акцію «Олімпійська книга» презентували у Шевченківській школі-інтернаті Олимпийские игры 14:26 | 22 июня 2018 Сергій Бубка взяв участь у всеукраїнському заході «Пам’ять» Олимпийские игры 10:56 | 22 июня 2018 На Черкащині у розпалі «Олімпійське літо» Олимпийские игры 10:11 | 22 июня 2018 Юні представники тхеквондо долучилися до освітньої програми НОК та НАДЦ Олимпийские игры 16:41 | 21 июня 2018 Черкаські стрілки тренуватимуться на найточнішій у світі професійній лазерній мішені Олимпийские игры 16:11 | 21 июня 2018 До уваги журналістів! Олимпийские игры 16:11 | 21 июня 2018 Юлія Левченко провела Олімпійський день