Олімпійський день Київщини зібрав майже чотири тисячі учасників

12:56 | 13 июня 2018

У Бучанському міському парку було проведено фінальну частину обласного заходу «Олімпійський день Київщини - 2018», в якому взяли участь делегації районів, міст обласного підпорядкування, новостворених територіальних громад, університетів, коледжів та фізкультурно-спортивних товариств. Кількість бажаючих пройнятися духом олімпізму та отримати насолоду від свята спорту досягла 3800 чоловік.

У заході брали участь срібний призер Олімпійських ігор Валерій Андрійцев, призер чемпіонату світу, учасник Олімпійських ігор Карен Балаян, ЗМС, учасник Олімпійських ігор Яків Хаммо та багато інших іменитих спортсменів та тренерів, а також гості з турецького міста Аланія;

Вже з 9.00 годин ранку, до Бучанського міського парку почала приїжджати команди найсильніших, найсміливіших та найвитриваліших спортсменів з різних куточків Київщини.

Програма передбачала змагання з 9 видів спорту та масовий легкоатлетичний забіг. Також, був проведений «Олімпійський лекторій», на якому було присутні батьки та діти. Протягом всього свята проводились конкурси та вікторини на різні тематики, спрямовані на популяризацію здорового способу життя та поширення ідей олімпізму, зокрема малюнок на асфальті на тему «Спорт очима дітей».

Урочиста церемонія відкриття «Олімпійського дня - 2018» розпочалася з привітального слова міського голови м. Бучі – Анатолія Федорука.

З 11.00 ранку розпочалось відкриття спортивних змагань. Особливо всім сподобалась зарядка зі срібним призером Олімпійських ігор Валерієм Андрійцевим, чемпіонкою Європи з дзюдо Олександрою Старковою та МСУ Іриною Бойко.

Першими розпочинали спортсмени із ураженням опорно-рухового апарату (заїзд на інвалідних колясках).

По завершенню змагань, переможці та призери були нагороджені медалями та кубками. Серед тих, хто проводив нагородження – Валерій Андрійцев, а також Антон Мирончук - почесний голова відділення НОК України в Київській області, власник будівельної компанії «Орлан-Інвест Груп», Сергій Тимофєєв – начальник управління фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації, Ігор Малинський -  перший заступник голови відділення НОК України в Київські області, директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки, Володимир Корнієнко - заступник голови відділення НОК України в Київській області, головний суддя заходу, Надія Чижевська - чотириразова чемпіонка світу, багаторазовий призер чемпіонатів України з шашок, міжнародний майстер з шашок, майстер спорту міжнародного класу України.

Захід проводився відділенням НОК України в Київській області спільно із департаментом освіти і науки Київоблдержадміністрації, управлінням фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації, Київським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, та за сприяння та участі обласних організацій ФСТ «Україна», «Колос», «Спартак», «Динамо», обласного центру «Інваспорт» та «Спорт для всіх».

Свято проводилось з метою пропаганди здорового способу життя та поширення ідей олімпізму. В організації та проведенні активно допомагали дружня команда міста Буча, виконавча дирекція НОК України та генеральний партнер розвитку Олімпійського руху на Київщині, надійний забудовник Київщини будівельна компанія «Орлан-Інвест Груп» та її керівник Антон Мирончук.

Источник
Комментарии
Олимпийские игры 00:00 | 11 октября 2018 Медальный зачёт. Юношеские Олимпийские Игры - 2018. Буэнос-Айрес Олимпийские игры 00:55 | 07 октября 2018 В Буэнос-Айресе стартуют Юношеские Олимпийские Игры Академическая гребля 22:20 | 23 сентября 2018 Академическая гребля. Правила квалификации на Олимпиаду - 2020 Олимпийские игры 22:55 | 08 сентября 2018 Елена Костевич - чемпионка мира по стрельбе. Драма в Корее Олимпийские игры 23:25 | 06 сентября 2018 Первая олимпийская лицензия 2020 для Украины. Чемпионат мира по стрельбе Олимпийские игры 19:50 | 01 сентября 2018 Олимпийские лицензии в стрельбе начнут разыгрывать уже 2 сентября, почти за 2 года до Игр в Токио Олимпийские игры 22:05 | 31 августа 2018 Квалификация на Олимпиаду 2020 в Токио. На Игры станет попасть сложнее Олимпийские игры 23:56 | 20 июля 2018 В Балаклії на Харківщині з’явилося ще два спортивних майданчики Олимпийские игры 23:56 | 20 июля 2018 В Чернігові визначили переможців Всеукраїнських змагань зі стрільби з лука Олимпийские игры 23:56 | 20 июля 2018 Олімпійська родина вітає з Днем народження!