Соберите свою виртуальную коллекцию наклеек по фигурному катанию от 5kolec.com »

«Олімпійські весняні краплинки-2018»

13:41 | 13 марта 2018

Вихідними, 10-11 березня, у вінницькому клубі «Нокаут» відбувся другий відкритий турнір з художньої гімнастики «Олімпійські весняні краплинки-2018».

Його організувало відділення НОК України у Вінницькій області за підтримки місцевого ДЮСШ «Темп». На килим виходили 390 учасниць із 22 команд. Вони представляли Львів, Мукачеве, Харків, Маріуполь. Полтаву, Українку, Київ, Одесу, Вінницю і Калинівку. Наймолодшим учасницям було три рочки. Найстаршим, які виступали за програмою майстрів спорту України – 16 років.

Командного заліку не було. В особистому заліку призерки визначалися в групових та індивідуальних вправах – з предметами і без них. В кожній віковій категорії змагалися по три підгрупи гімнасток. Тому загалом було розіграно близько 40 комплектів медалей.

Спортсменки отримували грамоти і цінні призи від спонсорів. Нагородження проводила відповідальний секретар відділення НОК України у Вінницькій області Тетяна Шмаль і тренер з художньої гімнастики ДЮСШ «Темп» Світлана Єгорова.  

Світлана Єгорова розповіла, що в турнірі брали участь спортсменки різного рівня, включаючи початківців.

– Сильні команди прибули з Полтави, Одеси, Києва. «Дали бій» й господарки килима. Але призові місця виборювали представниці практично всіх команд, – сказала Світлана Єгорова.

– «Олімпійські весняні краплинки-2018» – це важливий старт, який дає спортсменкам можливість гідно підготуватися до подальших офіційних всеукраїнських змагань, – каже суддя, тренер з художньої гімнастики ДЮСШ «Темп» Ірина Орлюк. – Серед вінницьких чемпіонок виділю юних Катерину Ткач (2009 р.н.), Яну Токманцеву (2010 р.н.), Анастасію Герасимову (2010 р.н.), Поліну Зорю (2010 р.н.) та Ілларію Зорю (2013 р.н.).

Вісім найменших учасниць турніру народилися в 2014 році. Всі вони отримали звання чемпіонок, адже для більшості це був перший серйозний старт в житті. Серед них виявилося аж п’ять вихованок ДЮСШ «Темп»!

– У три-чотири роки спортсменки вже можуть виконувати шпагати, бокову рівновагу, перекати назад, містки тощо. Далеко не у всіх регіонах ризикують виставляти на турніри таких маленьких гімнасток. З ними на тренуваннях потрібно грати, а в процесі гри навчати гімнастичних елементам. Тобто це важка праця. Поки найменші спортсменки виступають без предметів, а з предметами – вже п’ятирічні гімнастки, – сказала Світлана Єгорова.

Наймолодшою учасницею виявилася трирічна Рита Плаксюк, яка опановує гімнастику три місяці.

– Це обдарована дитина. З Ритою вдома займається восьмирічна сестра, яка також відвідує наші тренування з гімнастики. А маля повторює за нею і запам’ятовує , – повідомила Світлана Єгорова.      

Серед чемпіонок була чотирирічна дочка організатора змагання Поліна Орлюк.     

– Поліна тренується з минулої осені. Вона двічі на тиждень (по годині) займається базовою підготовкою. Зокрема, вчиться ходити на носках та виконувати елементарні гімнастичні елементи, – ділиться Ірина Орлюк. – Дочка вже вміє робити шпагат, кувирки тощо. А головне – вона впевнено виходить на килим!

Гості виявилися задоволеними організацією і проведенням турніру.

– Сподобався зал – просторий, з великими трибунами. На турнірі є багато сильних спортсменок, конкуренток. І з Вінниці, і з інших регіонів. Безумовно, найсильніші гімнастки в Україні – з Києва, куди забирають найперспективніших, а також з Дніпра. Але й одеситки та вінничанки мають шанс потрапити до збірної України, 

– сказала 16-річна чемпіонка Одеської області Ольга Кучеренкова, яка виступала за програмою майстрів спорту.  

Источник
Комментарии
Олимпийские игры 14:41 | 21 марта 2018 Очільник області зустрівся з представниками галузі спорту Олимпийские игры 13:11 | 21 марта 2018 Дмитро Завадський – бронзовий призер етапу Кубку Європи Олимпийские игры 12:41 | 21 марта 2018 Харківські плавці встановили рекорд України Олимпийские игры 12:26 | 21 марта 2018 У Чернівцях провели спортивно-масовий захід Олимпийские игры 10:11 | 21 марта 2018 Відбулося чергове засідання Виконкому Відділення НОК України в Чернігівській області Олимпийские игры 21:11 | 20 марта 2018 В Києві відбувся семінар для спортивних федерацій Олимпийские игры 15:41 | 20 марта 2018 Відбувся фінал IV загальноміських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я!» серед дошкільних навчальних закладів Олимпийские игры 15:26 | 20 марта 2018 Міські змагання «Олімпійське лелеченя» провели у Вугледарі Олимпийские игры 10:56 | 20 марта 2018 На Харківщині змагалися сім’ями Олимпийские игры 10:41 | 20 марта 2018 Сергій Бубка отримав спеціальну премію в Монако