Соберите свою виртуальную коллекцию наклеек по фигурному катанию от 5kolec.com »

#OlympicLab в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

13:11 | 12 января 2018

В комунальному закладі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради, що в с.Олександрія Рівненського району, завжди радо вітають гостей з відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

І цього разу зустріч особлива, адже відбувається вона в рамках проекту НОК України #OlympicLab.  

До дітей в гості прибули: представник обласного осередку Національного олімпійського комітету України Руслана Найко та майстер спорту України з настільного тенісу серед спортсменів з порушеннями ОРА, чемпіон України та призер багатьох міжнародних змагань Віталій Попок. На зустріч зі спортсменом прийшли не лише діти, а й дорослі працівники закладу.

Захід розпочався представленням атлета. Дітям розповіли про його спортивні здобутки, та про здоровий спосіб життя, якого дотримується гість і рекомендує дотримуватись всім присутнім. Далі спортсмен розповів про свої перші кроки та шлях у спорті, відповів на численні та цікаві питання дітей. А завершився захід олімпійською вікториною та спортивними конкурсами, організованими працівниками комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Так як відділення НОК України в Рівненській області взяло шефство над даним закладом, то традиційно гості прибули до дітей з подарунками. Кожен учасник заходу, а їх було майже чотири десятки, отримав сувеніри з символікою Національного олімпійського комітету України, а безпосередньо закладу було вручено олімпійську літературу та спортивний інвентар для потреб дітей.

І щоб згадка про цю зустріч залишилась надовше, усі присутні зробили спільне фото для історії закладу.

Источник
Комментарии
Олимпийские игры 15:41 | 22 марта 2018 На Кіровоградщині тривають міські етапи спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA» Олимпийские игры 15:26 | 22 марта 2018 «Олімпійське лелеченя» крокує Івано-Франківщиною Олимпийские игры 13:26 | 22 марта 2018 Фізкультурно-оздоровчий захід «Хто ти, майбутній олімпієць» Олимпийские игры 12:11 | 22 марта 2018 Нові горизонти в Олімпійському русі Слобожанщини Олимпийские игры 11:56 | 22 марта 2018 На Тернопільщині змагались «Олімпійські лелеченя» Олимпийские игры 09:41 | 22 марта 2018 Олімпійська родина вітає з Днем народження! Олимпийские игры 09:41 | 22 марта 2018 «Шкільні батли»: стартують зйомки другої програми нового сезону Олимпийские игры 14:41 | 21 марта 2018 Очільник області зустрівся з представниками галузі спорту Олимпийские игры 13:11 | 21 марта 2018 Дмитро Завадський – бронзовий призер етапу Кубку Європи Олимпийские игры 12:41 | 21 марта 2018 Харківські плавці встановили рекорд України