Соберите свою виртуальную коллекцию наклеек по фигурному катанию от 5kolec.com »

#OlympicLab в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

13:11 | 12 января 2018

В комунальному закладі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради, що в с.Олександрія Рівненського району, завжди радо вітають гостей з відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

І цього разу зустріч особлива, адже відбувається вона в рамках проекту НОК України #OlympicLab.  

До дітей в гості прибули: представник обласного осередку Національного олімпійського комітету України Руслана Найко та майстер спорту України з настільного тенісу серед спортсменів з порушеннями ОРА, чемпіон України та призер багатьох міжнародних змагань Віталій Попок. На зустріч зі спортсменом прийшли не лише діти, а й дорослі працівники закладу.

Захід розпочався представленням атлета. Дітям розповіли про його спортивні здобутки, та про здоровий спосіб життя, якого дотримується гість і рекомендує дотримуватись всім присутнім. Далі спортсмен розповів про свої перші кроки та шлях у спорті, відповів на численні та цікаві питання дітей. А завершився захід олімпійською вікториною та спортивними конкурсами, організованими працівниками комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Так як відділення НОК України в Рівненській області взяло шефство над даним закладом, то традиційно гості прибули до дітей з подарунками. Кожен учасник заходу, а їх було майже чотири десятки, отримав сувеніри з символікою Національного олімпійського комітету України, а безпосередньо закладу було вручено олімпійську літературу та спортивний інвентар для потреб дітей.

І щоб згадка про цю зустріч залишилась надовше, усі присутні зробили спільне фото для історії закладу.

Источник
Комментарии
Олимпийские игры 14:56 | 18 июня 2018 У Чернігові пройшов традиційний забіг до Олімпійського дня Олимпийские игры 12:11 | 18 июня 2018 У харківській школі Вищої спортивної майстерності відсвяткували Олімпійський день Олимпийские игры 10:56 | 18 июня 2018 Президент МОК Томас Бах: «Україна завжди була важливою складовою світового олімпізму» Олимпийские игры 09:41 | 18 июня 2018 «Вчитель + учень = олімпійський дует» на Кіровоградщині Олимпийские игры 09:26 | 18 июня 2018 У Маріуполі відсвяткували Олімпійський день Олимпийские игры 08:56 | 18 июня 2018 Шпажист Богдан Нікішин – бронзовий призер чемпіонату Європи Олимпийские игры 23:56 | 16 июня 2018 Вітання від президента НОК Сергія Бубки фахівцям спортивної медицини Олимпийские игры 23:11 | 15 июня 2018 Сергій Бубка взяв участь в урочистих заходах з нагоди 180-річчя з дня народження Олексія Бутовського Олимпийские игры 17:26 | 15 июня 2018 «Олімпійське літо» на Харківщині продовжує крокувати дитячими таборами Олимпийские игры 14:26 | 15 июня 2018 Сергій Бубка поспілкувався зі спортсменами та студентством Полтавщини