Мобильная версия
Регистрация
5kolec.com

В Києві відбувся семінар з питань менеджменту і PR

17:42 | 14 ноября 2017

Сьогодні в приміщенні Міністерства молоді та спорту представники національних федерацій з видів спорту взяли участь у семінарі з питань менеджменту і PR, який організований Національним олімпійським комітетом України, Міністерством молоді та спорту України та Спортивним комітетом України.

На початку заходу учасників привітали президент НОК України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, перший заступник Міністра, віце-президент і голова Комісії НОК по роботі зі спортивними федераціями Ігор Гоцул.

«Співпраця із федераціями та їх підтримка – один із пріоритетів діяльності НОК. Ми прагнемо до постійного вдосконалення і розвитку у своїй діяльності, а також сприяємо підвищенню ефективності роботи національних олімпійських федерацій. Ми хочемо бачити федерації самостійними, сильними, дієвими, які б взяли більше відповідальності за розвиток своїх видів спорту», - сказав керманич НОК.

Він додав: «Актуальним питанням є підвищення кваліфікації менеджменту федерації, в тому числі в сфері маркетингу, PR, організації змагань, зацікавлення глядачів, потенційних спонсорів та партнерів, засобів масової інформації. Для популяризації виду спорту, підвищення інтересу з боку громадськості необхідно створювати цікавий продукт, змагання повинні бути яскравим шоу», - побажавши учасникам семінару винести з сьогоднішнього заходу для себе щось корисне та інтегрувати цей досвід у власну роботу.

На семінарі досвідчені спікери обговорили зі спеціалістами сфери актуальні питання щодо менеджменту і PR в спорті, а саме: робота з медіа та ТБ, тайм-менеджмент, підготовка до продажу та ведення переговорів, нематеріальна мотивація персоналу, нові можливості в організації навчально-тренувальних зборів, міжнародні грантові можливості для спортивних федерацій тощо.

В рамках семінару начальник управління олімпійського руху НОК України Анна Сорокіна в своєму виступі на тему «Використання соціальної реклами, як способу поширення олімпійських цінностей та популяризації видів спорту» розповіла про діяльність НОК в цьому напрямку й презентувала колегам його нову всеукраїнську соціальну компанію.

В рамках цієї програми НОК в партнерстві з компанією «Кока-Кола Фаундейшн» та ФільмЮА розробили 7 соціальних короткометражних фільмів, що розкривають 7 олімпійських цінностей, серед яких Повага, Дружба, Натхнення, Рівність, Досконалість, Сміливість, Завзятість.

Источник
Комментарии
Олимпийские игры 00:12 | 21 ноября 2017 Журналісти Кропивницького по-спортивному відзначили професійне свято Олимпийские игры 00:12 | 21 ноября 2017 Двоє львів’ян стали чемпіонами України з боксу Олимпийские игры 00:12 | 21 ноября 2017 На Черкащині виборювали першість кращі вершники України Олимпийские игры 13:57 | 20 ноября 2017 У Ніжині та Ріпках відбувся спортивно-масовий захід серед учнів місцевих ЗНЗ Олимпийские игры 13:27 | 20 ноября 2017 Оголошено конкурс на дизайн олімпійських медалей Юнацьких Ігор Олимпийские игры 11:42 | 20 ноября 2017 На Донеччині тривають реконструкція і ремонт обласних об’єктів спортивної сфери Олимпийские игры 11:42 | 20 ноября 2017 Відбувся командний чемпіонат Сумської області зі спортивної акробатики Олимпийские игры 11:12 | 20 ноября 2017 У Миколаєві відбулась традиційна толока Олимпийские игры 10:57 | 20 ноября 2017 Другий турнір з футзалу «Кубок Тиса та призи програми Час Футболу» Олимпийские игры 18:42 | 19 ноября 2017 Шаблістка Ольга Харлан здобула «золото» на етапі Кубка світу в Бельгії!