УКРАЇНКИ ПРОГРАЛИ ВАЛЛІЙКАМ

23:35 | 09 августа 2019
У Глазго (Шотландія) триває чемпіонат Європи з хокею на траві серед жінок у другому дивізіоні.

Сьогодні, 9 серпня, збірна України грала проти збірної Уельсу у групі С за 5-8-ме місця. Через зливу матч був відкладений на дві години.

Уже в першій чверті суперниці тричі забили в ворота нашої команди. На початку другої 15-хвилинки Євгенія Керноз відіграла один м"яч. На 35-ій хвилині валлійки знову попереду на три м"ячі. Проте в кінцівці третього періоду наші змогли до мінімумам скоротити відставання за рахунок голів Ольги Гончаренко. А в заключній чверті валлійки знову були нестримні - знову три м"ячі за 15 хвилин. У підсумку 3:7.

Друга гра між Туреччиною і Чехією була перервана на 28-ій хвилині за рахунку 1:1, також через дощ. Після перерви чешки додавили суперниць 5:2.

Завтра наші зіграють з Туреччиною. Щоб залишитися в другому дивізіоні, потрібна ще одна перемога.

Тим часом у півфіналах італійки розібралися з австрійками 4:0, а шотландки з польками 3:0.

Хоккей на траве 02:20 | 12 октября 2019 У СУМАХ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 14-РІЧНІ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У ВІННИЦІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧОЛОВІКИ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У БОРИСПОЛІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:20 | 05 октября 2019 КОМАНДАМ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ІНДОРХОКЕЮ Хоккей на траве 03:35 | 30 сентября 2019 У БОРИСПОЛІ РОЗІГРАЛИ МЕДАЛІ 11-РІЧНІ Хоккей на траве 08:35 | 29 сентября 2019 У ШОСТЦІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 13-РІЧНИХ Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 10-РІЧНИХ Хоккей на траве 17:05 | 17 сентября 2019 СПІВЧУТТЯ ГОЛОВНОМУ ТРЕНЕРУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:50 | 16 сентября 2019 У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ