УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТКИ ЗНОВУ ПРОГРАЛИ В ШОТЛАНДІЇ

00:50 | 07 августа 2019

У Глазго триває чемпіонат Європи з хокею на траві серед жінок у другому дивізіоні.

Сьогодні, 6 серпня, збірна України грала другий матч на турнірі. Суперницями наших дівчат були австрійки. Українки відкрили рахунок на 19-ій хвилині, - відзначилася Юлія Шевченко. На 37-й хвилині суперниці зрівняли рахунок, а за 4 хвилин до кінця вийшли вперед. У підсумку 1:2.

В іншій грі групи В шотландки обіграли чешок 3:2.

Після двох турів лідирують господарки турніру – 6 очок, далі – австрійки – 4, у чешок – 1, у наших 0 очок.

Третю гру українки проведуть завтра проти чешок.

В іншій групі лідирують польки та італійки – по 4 очки, далі – валлійки -3 та туркені – 0.

Комментарии
Хоккей на траве 05:05 | 16 августа 2019 У ВІННИЦІ ЧОЛОВІКИ РОЗІГРАЮТЬ КУБОК УКРАЇНИ Хоккей на траве 05:05 | 16 августа 2019 ВІННИЧАНИ ВЗЯЛИ БРОНЗУ КУБКУ СПІВДРУЖНОСТІ Хоккей на траве 19:50 | 10 августа 2019 УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТКИ ПЕРЕГРАЛИ ТУРКЕНЬ, АЛЕ ВИЛЕТІЛИ З ДРУГОГО ДИВІЗІОНУ Хоккей на траве 23:35 | 09 августа 2019 УКРАЇНКИ ПРОГРАЛИ ВАЛЛІЙКАМ Хоккей на траве 04:35 | 08 августа 2019 УКРАЇНКИ ВИРВАЛИ ПЕРЕМОГУ У ЧЕШОК Хоккей на траве 00:50 | 07 августа 2019 УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТКИ ЗНОВУ ПРОГРАЛИ В ШОТЛАНДІЇ Хоккей на траве 00:50 | 05 августа 2019 УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТКИ СТАРТУВАЛИ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ПОРАЗКИ Хоккей на траве 20:20 | 03 августа 2019 ЗБІРНА УКРАЇНИ ЗБЕРЕГЛА ПРОПИСКУ У ДРУГОМУ ДИВІЗІОНІ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ Хоккей на траве 11:35 | 03 августа 2019 УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТИ З ПЕРШОЮ ПЕРЕМОГОЮ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ Хоккей на траве 04:05 | 02 августа 2019 УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТКИ ЇДУТЬ НА ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ