У ВІННИЦІ РОЗІГРАЛИ НАГОРОДИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 15-РІЧНІ ЮНАКИ

14:57 | 27 октября 2017

З 13 по 15 жовтня у Вінниці проходив чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2002-2003 років народження.

У змаганнях взяли участь 9 команд, розбиті спочатку на дві групи. У підгрупі «А», на тлі інших команд, виділялася команда «Олімпія-1» м. Вінниця. На попередньому етапі вінничани не пропустили жодного гола, забивши у ворота суперників 23 м"ячі. Друге місце у групі і путівку у фінальну четвірку здобули шосткинці із КДЮСШ «Барса».

У підгрупі «Б» несподівано для багатьох лідерство захопила команда СДЮШОР «Динамо» з Сум, яка також обіграла всіх суперників із сухим рахунком 18-0. Другими став «Старт» із Бердичівського району.

У фінальній частині вінничани легко обіграли «Старт» 8:1. А сумчанам непросто довелося у грі із земляками. «Барса» після першого тайму вигравала з рахунком 1:0, проте в другому таймі сумчани з пенальті зрівнюють рахунок, а через три хвилини, після серії штрафних кутових у ворота «Барси» виходять вперед 2:1. До закінчення зустрічі у обох команд було кілька шансів відзначитися, проте рахунок не змінився.

В останній день змагань в упертій боротьбі за третє місце між «Стартом» і «Барсою» перемогу з мінімальним рахунком 1:0 здобули шосткинці. В очікуванні по суті фіналу між вінничанами та сумчанами багато хто пророкував легку перемогу вінничанам. Однак виявилося не все так просто. На першій хвилині «Динамо» відкриває рахунок, за три хвилини сумчани збільшують відрив 2:0. Гравці «Олімпії» запанікували. Тільки хвилин за сім вони прийшли у себе. Вінничани заволоділи ініціативою, стали більше контролювати м"яч, але забити не виходило. Гру взяв в свої руки Юрій Дземух. Кращий гравець чемпіонату, незважаючи на юний вік, має великий досвід виступів на високому рівні. Юрій два сезони грає у вищій лізі дорослого чемпіонату України. Брав участь в чемпіонатах Європи у складі збірних України U-16, U-18 і U-21. Протягом трьох хвилин, він робить два сольних проходи і забиває два голи, один ударом зліва в правий верхній від воротаря кут, а другий ударом справа низом в лівий від воротаря кут. Потім гра трохи вирівнялася. Вінничани більше атакували, але до перерви рахунок не змінився. У другому таймі «Олімпія» багато атакувала, а рахунок не змінювався. Знову довелося за роботу братися Юрію Дземуху. Знову сольний прохід, удар - рахунок 3:2. Здавалося, зараз вінничани розвинуть успіх і досягнуть більшого. Але юні сумчани зводили всі атаки суперників нанівець. До того ж знову мали пару можливостей зрівняти рахунок, але не вийшло. Гра так і закінчилася з рахунком 3:2.

Після гри у деяких хлопців з Сум були сльози розчарування, дуже хотілося перемогти, повторивши успіх чемпіонату 2003-04. Однак, якщо говорити об"єктивно, в цьому віці команда м. Вінниці сильніші. Вона має рівний склад, більшість гравців 2002 року народження, фізично і технічно більш підготовлені. Команді із Сум «респект» за ту боротьбу, за характер, які вони продемонстрували протягом всього чемпіонату, і особливо в грі за чемпіонство.

Підсумки чемпіонату такі:

1. СДЮСШОР «Олімпія-1» м. Вінниця (тренер Кулеша Олександр)

2. СДЮСШОР «Динамо» м. Суми (тр. Тагієва Діана)

3. КДЮСШ «Барса» м. Шостка (тр. Яковенко Ігор, Мороз Ілля)

4. «Старт» Бердичівський район (тр. Мокрицький Євген, Черкас Андрій)

5. ОКДЮСШ «Спартак» м. Коростень (тр. Новак Юлія)

6. «Авангард» м. Калинівка (тр. Бондарчук Віталій)

7. Томашпільський район (тр. Олійник Федір)

8. «Олімпія-2» Вінницький район (тр. Кулеша Олександр)

9. «Темп» м. Вінниця (тр. Бакум Сергій)

Хоккей на траве 02:20 | 12 октября 2019 У СУМАХ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 14-РІЧНІ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У ВІННИЦІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧОЛОВІКИ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У БОРИСПОЛІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:20 | 05 октября 2019 КОМАНДАМ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ІНДОРХОКЕЮ Хоккей на траве 03:35 | 30 сентября 2019 У БОРИСПОЛІ РОЗІГРАЛИ МЕДАЛІ 11-РІЧНІ Хоккей на траве 08:35 | 29 сентября 2019 У ШОСТЦІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 13-РІЧНИХ Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 10-РІЧНИХ Хоккей на траве 17:05 | 17 сентября 2019 СПІВЧУТТЯ ГОЛОВНОМУ ТРЕНЕРУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:50 | 16 сентября 2019 У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ