УКРАЇНКИ З ТРЕТЬОГО МІСЦЯ ВИЙШЛИ У ЧВЕРТЬФІНАЛ СВІТОВОЇ ЛІГИ

11:26 | 08 февраля 2017

4 лютого у Валенсії стартував другий раунд Світової ліги з хокею на траві серед жіночих збірних.

У змаганнях беруть участь вісім команд, серед яких і наша збірна. У першій грі в групі українки програли полькам. Рахунок відкрила на 15 хвилині Євгена Керноз, але через три хвилини польки зрівняли, а під кінець першого тайму вийшли вперед. У другій половині гри команді обмінялися голами, за наших другий гол забила знову Євгена Керноз.В іншій грі групи шотландки мінімально здолали збірну Гани 1:0.

В інші групі іспанки обіграли росіянок 8:4 (всі чотири голи росіянок на рахунку вихованки українського хокею Богдани Садової), а чешки – туркень 4:0.

У неділю гра проти збірної Гани завершилася внічию 2:2. За наших забивали Оксана Пономаренко і Вікторія Стеценко. А серія післяматчевих пенальті точніше були суперниці наших дівчат 2:1. Таким чином, африканки отримали 2 очка, наші - всього очко. В інші грі групи шотландки знову з рахунокм 1:0 були сильнішими за польок.

У групі А Росія здолала Туреччину (один гол на рахунку Богдани Садової), а іспанки виграли у чешок 5:1.

У вівторок збірна України зустрічалася з лідером групи - збірною Шотландії. Посилена двома гравцями, які тільки-но прилетіли - Яною Ворушило і Мариною Хілько, наша команда зуміла виграти першу гру на турнірі. Хоча рахунок відкрили шотландки - вже на 7 хвилині забила Сара Робертсон. Українкам вдалося зрівняти рахунок тільки в другій половині - на 49-й хвилині забила Оксана Пономаренко (з передачі як раз Марини Хілько), а на 60-ій - Яна Ворушило.

У підсумку 2:1, і на рахунку наших 4 очка і третє місце в групі.

В іншому матчі групи Польща обіграла Гану 3:0 і посіла перше місце. Шотландки опустилися на друге. Гана - четверта.

В іншій групі Іспанія обіграла Туреччину 6:0, а Чехія - Росію 3:2 (обидва голи за росіянок забила Богдана Садова).

Таким чином, в чвертьфіналі, які відбудуться у четвер, зустрінуться:

Іспанія - Гана

Чехія - Україна

Польща - Туреччина

Шотландія - Росія

Хоккей на траве 02:20 | 12 октября 2019 У СУМАХ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 14-РІЧНІ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У ВІННИЦІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧОЛОВІКИ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У БОРИСПОЛІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:20 | 05 октября 2019 КОМАНДАМ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ІНДОРХОКЕЮ Хоккей на траве 03:35 | 30 сентября 2019 У БОРИСПОЛІ РОЗІГРАЛИ МЕДАЛІ 11-РІЧНІ Хоккей на траве 08:35 | 29 сентября 2019 У ШОСТЦІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 13-РІЧНИХ Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 10-РІЧНИХ Хоккей на траве 17:05 | 17 сентября 2019 СПІВЧУТТЯ ГОЛОВНОМУ ТРЕНЕРУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:50 | 16 сентября 2019 У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ