«СУМЧАНКА» ПЕРЕМОГЛА НА ДОМАШНЬОМУ ТУРНІРІ

15:26 | 09 января 2017

Сумські хокеїстки виграли домашній різдвяний турнір з індорхокею, який пройшов 4-6 січня.

Через три роки після попереднього, який пройшов в 2014 році, в манежі СумДУ ім. В.Голубничого знову зустрілися жіночі індорхокейні команди. Разом з новим рестартом турнір отримав і нову назву. Тепер це «Різдвяні зустрічі» на відміну від «Кубка Співдружності», що був раніше. За словами директора МСК «Сумчанка» Ірини Харченко, ребрендинг змагань пов"язаний, в тому числі і з напруженими відносинами з Росією, і з тим, що Україна по суті вже вийшла із СНД. Тому вирішили назвати новий турнір по-новому. Хоча ведуть хронологію з далекого 2007 року, коли був проведений перший. Тож це став восьмим.

Спочатку планувалося, що до Сум приїдуть команди з чотирьох країн - України, Білорусі, Литви та Казахстану. Однак незадовго до нового року команди з Литви та Казахстану відмовилися від участі. У когось не було фінансування, у когось віз до України.

У підсумку на турнір заявилися шість команд - дві білоруські - ХК «Мінськ», Молодіжна збірна, і чотири українські, три з яких, по суті, є сумськими - МСК «Сумчанка», «ІФК СумДПУ», Юнацька збірна плюс Збірна Полтави.

Грали три дні по колу - в перші два дні по дві гри, на третій день - по одній.

Після першого дня визначилися три лідери - МСК «Сумчанка», ХК «Мінськ» і білоруська молодіжка - мали по дві перемоги.

ХК «Мінськ» 6 - 4 ІФК СумДПУ

Молодіжна збірна Білорусі 7 – 4 Юнацька збірна України

МСК «Сумчанка» 10 - 1 збірна м. Полтави

Юнацька збірна України 3 - 4 ХК «Мінськ»

Молодіжна збірна Білорусі 10 – 2 збірна м. Полтави

МСК «Сумчанка» 3 – 1 ІФК СумДПУ

У другий день в лідери вибилася «Сумчанка» - 4 перемоги, а у переслідувачів - по 3, причому молоді білоруски досить несподівано обіграла «мінчанок».

Збірна м. Полтави 3 – 11 ІФК Сум ДПУ

МСК «Сумчанка» 10 – 1 Юнацька збірна України

ХК «Мінськ» 1 - 3 Молодіжна збірна Білорусі

Юнацька збірна України 2– 3 ІФК Сум ДПУ

ХК «Мінськ»13 – 3 Збірна м. Полтави

МСК «Сумчанка»  3 – 2 Молодіжна збірна Білорусі

У третій день молоді білоруски програли сумським «фізкультурніцям» і посіли третє місце. Доля «золота» вирішувалася в очному поєдинку «мінчанок» і «сумчанок», який організатори завбачливо поставили останнім. Гостям потрібна була тільки перемога, причому з великим рахунком, наших влаштовувала і нічия. Рахунок відкрили «мінчанки» вже на 3-й хвилині, потім подвоїли свою перевагу. Після тайм-ауту наші заграли злагоджено і зрівняли рахунок. Проте вже у другому таймі гості знову були попереду. А за три хвилини до кінця рахунок знову зрівнявся - 3:3 - такий результат цілком влаштував «Сумчанку».

Юнацька збірна України 7– 4 Збірна м. Полтави

ІФК Сум ДПУ 2 – 1 Молодіжна збірна Білорусі

МСК «Сумчанка» 3 – 3 ХК «Мінськ»

Отже, перше місце посіла «Сумчанка», друге – ХК «Мінськ», третє – молодіжна збірна Білорусі.

Фото Олега Дем’яненка

Хоккей на траве 02:20 | 12 октября 2019 У СУМАХ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 14-РІЧНІ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У ВІННИЦІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧОЛОВІКИ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У БОРИСПОЛІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:20 | 05 октября 2019 КОМАНДАМ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ІНДОРХОКЕЮ Хоккей на траве 03:35 | 30 сентября 2019 У БОРИСПОЛІ РОЗІГРАЛИ МЕДАЛІ 11-РІЧНІ Хоккей на траве 08:35 | 29 сентября 2019 У ШОСТЦІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 13-РІЧНИХ Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 10-РІЧНИХ Хоккей на траве 17:05 | 17 сентября 2019 СПІВЧУТТЯ ГОЛОВНОМУ ТРЕНЕРУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:50 | 16 сентября 2019 У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ