«СУМЧАНКА» СТАЛА П’ЯТОЮ В БАРСЕЛОНІ

12:41 | 18 мая 2016

З 13 по 16 травня в Барселоні проходив розіграш кубка європейських чемпіонів Трофі серед жіночих команд з хокею на траві.

Участь у турнірі брав і українська команда «Сумчанка». Наші дівчата грали у групі В з бельгійською командою «Royal Antwerp» та двома білоруськими – ХК «Мінськ» та «Ритм» з родно.

У першій же грі сумчанкам випало грати з фаворитками групи з Антверпену. На 19-ій хвилині рахунок відкрила бельгійка Софі Гертс. А на 26-ій Вікторія Стеценко зрівняла. Більше голів глядачі не побачили. У підсумку 1:1. В іншому матчі в білоруському дербі «Ритм» здолав «Мінськ» 2:1. У групі А, де грали лише три команди, німецький «Rot Weiss Koln» переграв господарок турніру «Real Club de Polo», за яких грала вихованка сумського хокею Яна ворушило, 4:1. Саме вона й забила єдиний гол за іспанок.

У другий  день сумські хокеїстки грали з ХК «Мінськ» і поступилася 1:5. Єдиний гол за наших забила Катерина Самоходченко на 46-ій хвилині за рахунок 0:4. Програш із різницею у чотири м’ячі означав «0» у графі очки за цю гру (за менш поразки менші ніж у три м’ячі дають одне очко). В іншому матчі групи В «Ритм» посупився бельгійкам іще з більшим рахунком – 1:6 і також не дорахувався очка.

Після двох турів у нашої команди було лише два очки і останнє місце в групі. Проте були шанси потрапити у «бронзовий» фінал, посівши друге місце. У групі А зійшлися іспанбский та італійський чемпіони: «Real Club de Polo» переграв 4:1 «SG Amsicora ASD», за яку грають одразу троє вихованок сумського хокею – Марина Виноградова, Марина Хілько та Олена Деркач. Саме наша Марина Хілько забила єдиний м’яч італійок.

У грі з «Ритмом» рахунок в матчі відкрила Вікторія Стеценко на 28-ій хвилині, вона ж подвоїла перевагу нашої команди на 47-й хвилині. На 63-ій хвилині білоруски відіграли один м"яч, але на 68-ій хвилині переможну крапку в грі поставила Ольга Куровська. У підсумку 3:1, на рахунку нашої команди 7 очок і сподівання на гру між «Royal Antwerp» та ХК «Мінськ». Бельгійки не підвели, виграли, але лише із різницею у два м’ячі – 4:2, що дало змогу саме мінчанкам посісти другу сходинку у групі. Наші ж були третіми і їм належало грати за п’яте місце з італійками, що поступилися німкеням із «Rot Weiss Koln» 0:11.

У понеділок, 16 травня, пройшли фінальні матчі. У першому з них, за п’яте місце, зійшлися чемпіони України та Італії. виграла та  команда, де було більше сумчанок: МСК «Сумчанка» обіграла всуху «SG Amsicora ASD». Три м"ячі (Вікторія Стеценко, Євгенія Керноз і Юлія Шевченко) принесли перемогу нашій команді і п’яте місце на турнірі.

У «бронзовому» фіналі господарки турніру лише в серії пенальті поступилися ХК «Мінськ». Після 3:3 в основний час командам довелося бити аж по 10 пенальті, щоби визначити переможця. Українка Яна Ворушило одного разу забила, іншого –ні. У підсумку 5:4 на користь білорусок.

У фіналі ж німкені обіграли бельгійок 4:2.

А наша Вікторія Стеценко із чотирма голами (усі з гри) стала кращим бомбардиром змагань.

Хоккей на траве 02:20 | 12 октября 2019 У СУМАХ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 14-РІЧНІ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У ВІННИЦІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧОЛОВІКИ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У БОРИСПОЛІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:20 | 05 октября 2019 КОМАНДАМ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ІНДОРХОКЕЮ Хоккей на траве 03:35 | 30 сентября 2019 У БОРИСПОЛІ РОЗІГРАЛИ МЕДАЛІ 11-РІЧНІ Хоккей на траве 08:35 | 29 сентября 2019 У ШОСТЦІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 13-РІЧНИХ Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 10-РІЧНИХ Хоккей на траве 17:05 | 17 сентября 2019 СПІВЧУТТЯ ГОЛОВНОМУ ТРЕНЕРУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:50 | 16 сентября 2019 У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ