«СУМЧАНКА» ВИЛЕТІЛА З ЕЛІТИ КУБКУ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЧЕМПІОНІВ

12:27 | 02 марта 2016

19-21 лютого у Мінську проходив розіграш кубку європейських чемпіонів з індорхокею серед жіночих команд.

Сумська команда на першому етапі потрапила до групи В, де також грали чемпіони Іспанії, Австрії та Литви. В іншій групі змагалися німкені, голландки, білоруски та чешки.

Першу свою гру «Сумчанка» звела до нічиєї. Нашій команді протистояла команда з Австрії «SV Arminen». Рівна гра з обопільними шансами на успіх довго була без голів. Тільки на 33-ій хвилині суперницям в контратаці вдалося відкрити рахунок, але за півхвилини до кінця матчу Ользі Гончаренко вдалося зрівняти рахунок- 1:1. В іншій грі «Club Campo de Madrid» з Іспанії обіграв литовок з «Gintra Strekte Uni HC» 3:2.

У другій грі дня «Сумчанка» зустрічалася з іспанками, які відкрили рахунок вже на 4-ій хвилині, проте наші зусиллями Наталії Гончаренко зрівняли рахунок на 12-ій хвилині. Під кінець першого тайму (на 19-ій хвилині) суперниці знову вийшли вперед. А на 24-ій хвилині забили і третій гол. Наші скоротили відставання за 5 хвилин, - відзначилася Юлія Шевченко. Але більшого нашим не владося, зате іспанки забили і четвертий м"яч – 2:4.

У наших ще були шанси на вихід у півфінал, якщо б вони обіграли литовську команду «Gintra Strekte Uni HC», яка в другому турі зіграла внічию з «SV Arminen» 2:2. Іспанки ж уже вийшли у четвірку кращих.

Проте в першій же грі австрійки обіграли лідерів групи «Club Campo de Madrid» з Іспанії 3:2 і стали не досяжні для команд, що грали в наступному матчі.

А далі на майданчик вийшли невмотивовані «Сумчанка» і литовська «Gintra Strekte Uni HC». Суперниці відкрили рахунок на 6-ій хвилині, сумчанкам вдалося зрівняти його тільки на початку другого тайму - на 23-ій хвилині відзначилася Юлія Шевченко. Однак під кінець гри литовки змогли забити ще двічі. Нашим же більше не вдалося розпечатати ворота суперниць. У підсумку 1:3, і «Сумчанка» посіла останнє місце в групі.

З іншої групи у півфінал вийшли «D

Хоккей на траве 02:20 | 12 октября 2019 У СУМАХ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 14-РІЧНІ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У ВІННИЦІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧОЛОВІКИ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У БОРИСПОЛІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:20 | 05 октября 2019 КОМАНДАМ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ІНДОРХОКЕЮ Хоккей на траве 03:35 | 30 сентября 2019 У БОРИСПОЛІ РОЗІГРАЛИ МЕДАЛІ 11-РІЧНІ Хоккей на траве 08:35 | 29 сентября 2019 У ШОСТЦІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 13-РІЧНИХ Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 10-РІЧНИХ Хоккей на траве 17:05 | 17 сентября 2019 СПІВЧУТТЯ ГОЛОВНОМУ ТРЕНЕРУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:50 | 16 сентября 2019 У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ