УКРАЇНСЬКІ ЮНІОРКИ МАЛО НЕ ВИЙШЛИ В ЄВРОПЕЙСЬКУ ЕЛІТУ

10:41 | 13 июля 2015

Юніорська збірна України посіла четверте місце на чемпіонаті Європи II з хокею на траві в Італії.

Турнір у другому дивізіоні європейської першості серед дівчат до 18 років проходив 5-11 липня в містечку Морі на півночі Італії. Вісім команд були розділені на дві групи, після кругового турніру по дві найкращі виходили до півфіналу.

5 липня першим суперником нашої команди, яка складається переважно з сумських хокеїстом плюс дві полтавчанки, були австрійки. Рахунок відкрила на 14-ій хвилині полтавчанка Олександра Білоус. Суперниці зрівняли рахунок на останній хвилині першого тайму, а в другому таймі, на 62-ій хвилині, переможний гол забила Ольга Куровська. У підсумку 2:1. В іншому матчі групи В Італія з таким же рахунком обіграла Уельс.

Через два дні суперницями підопічних Наталії Кукаріної була збірна Уельсу. Наші дівчата відкрили рахунок на 14-ій хвилині - відзначилась Світлана Скворцова, валлійки зрівняли рахунок за 7 хвилин. У другому таймі українки знову вийшли вперед - забила Ольга Куровська. Однак на 59-ій хвилині суперниці знову відновили статус-кво. У підсумку 2:2. В іншому матчі Італія переграла австрійок 2:1.

8 липня груповий етап чемпіонату Європи завершився. Виходячи на гру, українки і італійки знали, що вже пробилися в півфінал, бо за годину до їхнього матчу Австрія обіграла Уельс 2:0, який міг претендувати на прохід далі.

Рахунок у грі відкрила на 3-ій хвилині Анна Серьожко, під кінець тайму італійки вийшли вперед. На 47-ій хвилині Валерія Закорко зрівняла рахунок, а за 10 хвилин Ольга Куровська, що забила третій гол на турнірі, вивела українок вперед. Гра йшла до логічного завершення, але за три хвилини до кінця рахунок знову став рівним. А на 69-й хвилині наші дівчата вирвали перемогу - Валерія Тищенко поставила знак оклику в цій зустрічі! У підсумку наша команда вийшла до півфіналу з першого місця.

10 липня відбулися півфінальні гри. Збірна України грала з Польщею і мінімально програла. Єдиний гол на 58-й хвилині забила Наташа Сушинська. У другому півфіналі Ірландія обіграла Італію 3:1. Якби наші дівчата виграли, то вийшли б у перший дивізіон, і через два роки їх послідовниці грали би в еліті. Не вистачило зовсім трохи.

У суботу в матчі за «бронзу» зустрічалися знову господарки турніру і збірна України. На жаль, наші дівчата не зуміли повторити свій подвиг триденної давності, коли в групі обіграли італійок. Тепер вони виявилися сильнішими 3:0.

У фіналі Ірландія розгромила Польщу 7:0. Обидві команди перейшли в еліту юніорських збірних Європи.

До речі, воротар нашої збірної Аліна Фадєєва була визнана кращим голкіпером турніру.

Хоккей на траве 02:20 | 12 октября 2019 У СУМАХ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 14-РІЧНІ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У ВІННИЦІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧОЛОВІКИ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У БОРИСПОЛІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:20 | 05 октября 2019 КОМАНДАМ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ІНДОРХОКЕЮ Хоккей на траве 03:35 | 30 сентября 2019 У БОРИСПОЛІ РОЗІГРАЛИ МЕДАЛІ 11-РІЧНІ Хоккей на траве 08:35 | 29 сентября 2019 У ШОСТЦІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 13-РІЧНИХ Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 10-РІЧНИХ Хоккей на траве 17:05 | 17 сентября 2019 СПІВЧУТТЯ ГОЛОВНОМУ ТРЕНЕРУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:50 | 16 сентября 2019 У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ