«СУМЧАНКА» ЗБЕРЕГЛА ПРОПИСКУ В КУБКУ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЧЕМПІОНОК ТРОФІ

14:11 | 25 мая 2015

21-24 травня в Мінську проходив турнір на Кубок європейських чемпіонів Трофі з хокею на траві серед жінок.

МСК «Сумчанка» потрапила до групи В, де також виступали азербайджанська команда «Atasport», що вилетіла в минулому році з еліти КЄЧ, бельгійська «Royal Wellington THC» і «Pembroke Wanderers» з Ірландаіі.

В іншій групі зійшлися ХК «Мінськ», «Метрострой» (Росія), «Real Sociedad de Futbal SAD» (Іспанія) і «UHC Hamburg» (Німеччина).

У першому матчі українки грали проти азербайджанської команди «Atasport», за яку, до речі, виступають п"ять наших співвітчизниць. Пропустивши в кожному з таймів по голу (відзначилися нашы Анастасія Циганська і Любов Дружиніна), сумчанки змогли відповісти лише раз - на 42-й хвилині забила Вікторія Стеценко. При цьому наш воротар Тетяна Степанченко відбила два пенальті. В іншому матчі групи «Pembroke Wanderers» програв 0:3 «Royal Wellington THC».

Наступного дня наші дівчата зустрічалися з лідером групи після перших ігор - бельгійками. Гра, яка рясніла моментами біля воріт обох команд, проте, завершилася «сухою» нічиєю 0:0. В іншому матчі «Atasport» і «Pembroke Wanderers» також зіграли внічию, але результативну - 2:2.

У суботу «Сумчанка» виграла у «Pembroke Wanderers» 1:0 (гол на передостанній, 69-й хвилині, забила Ірина Стельник). В іншому матчі між «Atasport» і «Royal Wellington THC» була зафіксована чергова нічия 2:2 (один з голів забила українка Любов Дружиніна). Це дозволило вийти у фінал бельгійкам (9 очок). Другою стала азербайджанська команда (9 очок, але гірша різниця забитих і пропущених м’ячів), третє - «Сумчанка» (8). Таким чином, українки зуміли втримати за собою місце в КЄЧ Трофі і на наступний рік.

В іншій групі перше місце зайняли німкені з «UHC Hamburg», які виграли всі три гри із загальною різницею 10-2. Другими стали господарки турніру (дві перемоги і одна поразка, два голи забила вихованка сумської школи хокею Марина Хілько, що виступає за мінчанок). Третіми стали іспанки з «Real Sociedad de Futbal SAD», замкнув четвірку - «Метрострой».

У матчі за п"яте місце сумська команда зустрічалася з іспанками. Суперниці забили двічі у першому таймі, наші зуміли скоротити відставання на початку другого зусиллями Яни Сітало. Однак під кінець матчу сан-себастьянки забили і третій м"яч - 3:1. У підсумку сумчанки посіли шосте місце на турнірі.

Виграли КЄЧ Трофі німкені з «UHC Hamburg», які розгромили у фіналі бельгійок з «Royal Wellington THC» 10:1. Третє місце - за ХК «Мінськ», який обіграв азербайджанську команду «Atasport» 4:1.

Хоккей на траве 02:20 | 12 октября 2019 У СУМАХ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 14-РІЧНІ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У ВІННИЦІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧОЛОВІКИ Хоккей на траве 21:20 | 07 октября 2019 У БОРИСПОЛІ ВІДІГРАЛИ ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:20 | 05 октября 2019 КОМАНДАМ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ІНДОРХОКЕЮ Хоккей на траве 03:35 | 30 сентября 2019 У БОРИСПОЛІ РОЗІГРАЛИ МЕДАЛІ 11-РІЧНІ Хоккей на траве 08:35 | 29 сентября 2019 У ШОСТЦІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 13-РІЧНИХ Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР Хоккей на траве 11:05 | 23 сентября 2019 У КОРОСТЕНІ РОЗІГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СЕРЕД 10-РІЧНИХ Хоккей на траве 17:05 | 17 сентября 2019 СПІВЧУТТЯ ГОЛОВНОМУ ТРЕНЕРУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ Хоккей на траве 22:50 | 16 сентября 2019 У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ