Конный спорт

Міжнародний турнір з конкуру CSI1*, CSIJ, CSICh, CSIYH1*.

17:56 | 03 ноября 2013

З 17 по 19 травня на території кінноспортивного комплексу «Donbass Equicentre» пройшов Міжнародний турнір з конкуру CSI1*, CSIJ, CSICh, CSIYH1*. Головним суддею змагань стала Скабард Ганна. Призовий фонд склав 23,000 €. У змаганнях взяли участь 25 вершників і 44 коні.

Українська збірна завоювала путівку на олімпійські ігри 2012

Вищезгадані змагання дали можливість командам країн, що входять до групи С і G завоювати ліцензію на Олімпіаду. Зазначимо, що на одну олімпійську ліцензію претендувало 9 команд з Росії, Польщі, Туреччини, Азербайджану, Болгарії, Угорщини, Японії, Китаю та України.

Україна здобула ще одну путівку на Олімпіаду в Лондон

Подібного рівня турніри проводяться тільки в Москві та в Калінінградській області Росії.

Міжнародні змагання у Жашкові

17:55 | 03 ноября 2013

26 серпня 2011 року в Жашкові на Черкащині, під егідою Федерації кінного спорту України, відбулися Міжнародні змагання з конкуру під назвою «Віан Тур», статус CSI1 * (одна зірка).

Українська Збірна з конкуру завоювала Кубок Націй ФЕЇ в м. Сопот Польща.

10 червня 2011 року на півночі Польщі в курортному місті Сопот стартували Міждународні змагання СSIOЗ* з кінного спорту який проходив під патронатом Президента Польші Броніслава Комаровського. Спортсмени змагалися у конкурі − подоланні перешкод. У змаганнях взяли участь відомі українські спортсмени-кіннотники на своїх основних конях. Серед них − члени збірної України з конкуру, майстри спорту міжнародного класу у складі Олександра Онищенка, Катарини Оффель, Нагеля Бьерна, Олега Красюка та Кассіо Ріветті.

Україна на Всесвітніх кінних іграх в Кентуккі 2010. ПІДСУМКИ

За підсумками Всесвітніх кінних ігор національна збірна України з конкуру зайняла 16 місце з 27 команд. Найвищий результат наших конкуристів показав Бьорн Нагель, який в індивідуальному заліку завоював 20 місце.

Українська вершниця Інна Логутенкова вийшла у фінал Кубка світу з виїздки.

Наша спортсменка на коні ВІАН Сталлоне виграла фінал Центрально-Європейської Ліги в Жашкові.

Серії міжнародних змагань з виїздки VIAN tour 2011 рівня CDI3*/CDIJ/CDIYH

Генеральний спонсор серії міжнародних змагань − ВАТ «Укрстальконструкція», лідер виробництва металоконструкцій в Україні та країнах СНД.

Дитячі змагання з кінного спорту у київській школі верхової їзди Спорт-Еліт

Це були внутрішні змагання клубу, але статус їх був дуже високий. Судила змагання суддя національної категрії Ірина Козіна, маршрути для дітей будував міжнародний курс-дизайнер Фрідхельм Кенігсфельд, на змаганнях була присутня Генеральний секретар ФКСУ Наталія Присяжнюк.