Конный спорт

Відкритий Зимовий «Кубок ІІС» з подолання перешкод (CSN*)

15:55 | 19 апреля 2014

З початку 2014 року закінчилися вже закінчилися 2 етапи Відкритого Зимового «Кубка ІІС» з подолання перешкод (CSN*), змагання проходили на території Жашківського кінно-спортивного комплексу «PARADE ALLURE».

Sunshine Tour 2014

17:55 | 18 апреля 2014

Sunshine Tour вже 20 років символізує початок стартового сезону в Європі. Завдяки м’яким погодним умовам, Іспанія стала улюбленим місцем для проведення змагань на відкритій місцевості на початку року. В цьому сезоні від України участь у змаганнях взяли: Аліса Данилова, Тетяна Шейнич, Олександра Заєць, Сенін Андрій, Настенко Наталія, Марина і Світлана Винниченко, Костянтин, Анастасія і Маргарита Бондареви.

"Saut Hermes" Франція

17:25 | 18 апреля 2014

Катаріна Оффель виступала в Парижі на двох конях — Lacontino і Charlie.

Катаріна Оффель Біографія

23:10 | 14 апреля 2014

Катаріна Оффель народилася 8 грудня 1976 року в Розенхаймі, Німеччина. У неї є син Леопольд. Заняття верховою їздою вона почала з семи років, з раннього дитинства їй подобалися коні, вони ж є для неї сенсом і способом життя донині.

Bordeaux (FRA) CSI5*-W

22:55 | 14 апреля 2014 З 7 по 9 лютого член збірної команди України з конкуру Катаріна Оффель взяла участь у міжнародних змаганнях в Бордо, Франції з кіньми Charlie, Juanita і Lacontino.

Кассіо Ріветті Біографія

13:55 | 20 марта 2014

Кассіо Ріветті народився 20 лютого 1980 року в місті Сан Пауло, Бразилія. У нього з дружиною, Фабіаною Ріветті, так само уродженкою Бразилії, двоє дітей — син Вініціус По і дочка Беатриц По Ріветті.

VIDAUBAN DRESSAGE FESTIVAL CDI5*/CDI3*

18:25 | 15 марта 2014

Інна Логутенкова прийняла участь в змаганнях CDI3* в рамках проведення VIDAUBAN DRESSAGE FESTIVAL, Франція. 6 березня Інна і Віан Сталлоне стартували у GRAND PRIX, який був кваліфікаційним до GRAND PRIX Special, за результатами тесту пара зайняла друге місце — 67,240 %, перше зайняла Emile Faurie (GBR) — 68,360%. 8 березня Інна і Віан Сталлоне розташувалася на третьому місці з результатом — 68,725 %, перше у спортсмена з Португаліі Carlos Pinto- 69,314% Однією з родзинок фестивалю став п’ятизірковий турнір, який входить в серію World Dressage Masters. WDM VIDAUBAN перший турнір із серії 2014 року. Інна Логутенкова взяла в ньому участь з Дон Грегориусом. В програмі GRAND PRIX стартувало двадцять спортивних пар, вісім кращих кваліфікувалися в КЮР Великого Призу. За результатами GRAND PRIX, який проходив 8 березня Інна і Дон Грегориус з результатом 66.980 % розташувалися на тринадцятому місці, перемогу здобув Patrick Kittel — 76,780%. Справжнім святом для вболівальників цієї спортивної пари стало неділю 10 березня, з перевагою майже в два відсотка і результатом 72,294 Інна і Дон Грегориус здобули перемогу у GRAND PRIX Special турніру CDI5* WDM!

Засідання Правління Федерації кінного спорту України

14:11 | 12 февраля 2014

7 лютого, у місті Київ, відбулося чергове Засідання Правління Федерації кінного спорту України, до порядоку денного для розгляду були внесені наступні питання:

Семінар для ветеринарних лікарів України "Правила заповнення ветеринаром паспорту спортивного коня"

13:11 | 12 февраля 2014 Добрий день! Поспішаємо повідомити, що 15-16 лютого в Донецьку відбудеться семінар для ветеринарних лікарів України за темою «Правила заповнення ветеринаром паспорту спортивного коня».

Семінар проведуть — Горовий Є.В. (Головний ветеринарний лікар збірної команди РФ з кінного спорту, Ветеринарний лікар ФЕІ) i Герун В.М. ( Голова Ветеринарного Департаменту України, Ветеринарний лікар ФЕІ)

ПЕРШЕ МІСЦЕ у FURUSIYYA NATIONS CUP CSIO5* Al ain, ВІТАЄМО ЧЛЕНІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЗБІРНОЇ !!!

20:56 | 06 февраля 2014 Сьогодні, 6 лютого, перше місце побороли члени української збірної команди з конкуру у перших кваліфікаційних змаганнях серії Кубку Націй FURUSIYYA CSIO5* Al ain, які проходили у ОАЄ, у складі: Кассіо Ріветті, Ульріха Кирхофа, Олександра Онищенко та Ференса Шентирмаі.

Маршрут висотою 160 см., складався з двух раундів,і варто відзначити, що у першому українці не отримали штрафних очок взагалі, а у другому — 13 штрафних командних очок дозволили їм зайняти перше місце на п`єдесталі пошани.