Конный спорт

Майстер-клас Піта Реймакерса

16:40 | 04 мая 2015

Підготовка наших юних конкуристів до головної події року, Чемпіонату Європи з конкуру серед дітей, юнаків та юніорів 2015, іде повним ходом згідно програми Президента ВФКС. 16-17 квітня на Конюшні Бутенка пройшов майстер-клас Піта Реймакерса. В наступні два дні під час змагань пан Реймакерс відібрав юнаків та юніорів, які поїдуть за кордон для отримання кваліфікацій для участі у Чемпіонаті Європи. В результаті цього та попередніх етапів відбору наші команди виглядають наступним чином:

18 квітня 2015 року у м. Харків на території КСК White Stable відбулися неофіційні змагання «Товариська зустріч» з конкуру.

11:40 | 30 апреля 2015

На території КСК «White Stable » 18 квітня 2015 року відбулися неофіційні змагання з конкуру «Товариська зустріч». Змагання зібрали вершників зі всієї України, на участь у змаганнях було заявлено понад сто тридцять пар учасників.

Українські вершниці з виїздки на турнірі CDI3*/J/Y у Мінську

10:10 | 26 апреля 2015

Триває програма підготовки юних вершників України до участі у цьогорічному Чемпіонаті Європи з виїздки для юнаків та юніорів, який призначено у французькому місті Відоба на початок липня. Ще три наші вершниці здобули право брати участь у найголовнішому турнірі року після успішного виступу на міжнародних змаганнях з виїздки, які пройшли з 16 по 19 квітня у Республіканському кінноспортивному центрі Олімпійської підготовки «Ратомка» (Білорусь).

Перемога українських спортсменів у Гран Прі CSI2* Магна Расіно

15:40 | 23 апреля 2015

Перший тиждень Весняного Туру в кінному центрі Магна Расіно, що розташований неподалік Відня, став дуже успішним для наших конкуристів: весь п‘єдестал пошани Гран Прі — Фіналу Діамантового Туру на CSI2* на висоті 145 см — був українським. Маріна Вінниченко на Hellzappopin посіла третє місце, Ференц Сентірмай на Quickdiamond був другим, а переможцем змагань став Рене Тебель на Zipper.

Українські конкуристи на Тоскана Тур

14:42 | 14 апреля 2015 Майже увесь основний склад збірної нашої країни з конкуру, а також троє юніорів — Аліса Данілова, Маріна Вінніченко та Радіон Редько — протягом двох тижнів виступали на одному з найпрестижніших Європейських турнірів, Тоскана Турі, який традиційно пройшов у Кінному Комплексі Ареццо з 16 по 29 березня.

16-1

13:55 | 11 апреля 2015

У рамках підготовки до Чемпіонату Європи 16-1

Чемпіонат України з виїздки серед юніорів, юнаків та дітей

15:25 | 08 апреля 2015

З 3 по 5 квітня у кінно-спортивному комплексі «Магнат», що знаходиться у с. Чубинському Київської області, проходив Чемпіонат України для дітей, юнаків та юніорів. Молоді представники Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Київської областей та міста Києва протягом трьох днів змагалися у особистих та командних заліках турніру.

Виступ Інни Логутенкової у Барселоні

12:25 | 07 апреля 2015

З виступів одразу на трьох конях розпочала свій спортивний сезон 2015 член збірної команди України з виїздки Інна Логутенкова. Два тижні поспіль, з 18 по 29 березня, у іспанській Барселоні вона брала участь у CDI3* та CDI4* на Гетьмані Сагайдачному, Флераро та Універсалісі.

Українські конкуристи на Саншайн Турі

09:41 | 31 марта 2015

З метою підготовки до Чемпіонату Європи 2015, що відбудеться 10 — 16 серпня в Австрії, десять нашх юних конкуристів з 6 по 22 березня взяли участь у зборах в Іспанії під час Саншайн Туру, який проходив у кінному комплексі Чіркуіто Іппіко дель Соль в місті Вехер де ла Фронтера.