Суперники українських клубів у єврокубках: Динамо поступилось перед Прометеєм, два суперники Київ-Баскета програли в овертаймах

16:35 | 25 октября 2021
ФБУ продовжує стежити за суперниками українських клубів в єврокубках.

Суперники Прометея:

Серія А

Динамо Сассари - Брешія 65:76 (17:18, 15:22, 14:22, 19:14)

Динамо Сассари перед тим, як прийняти Прометей у матчі Ліги чемпіонів, програло вдома Брешії. Для Динамо це лише друга поразка в п’яти матчах Серії А цього сезону. Вона не заважає клубу ділити 4-7 місця в турнірній таблиці.

Брешія виграла лише другий матч сезону і знаходить поза зоною плейофф.

В цьому матчі в складі Динамо кращими були Бендзюс (16 + 6 подбирань), Логан (11 + 6 підбирань) та Мековулу (10 + 8 підбирань).

Бундесліга

Різен Людвігсбург – Бонн 91:86 (21:18, 19:20, 28:30, 23:18)

Німецький Різен Людвігсбург здобув домашню перемогу над Бонном і піднявся на 5 місце в турнірній таблиці.

У Людвігсбурга одразу два гравці набрали більше 20 очок – Джастін Саймон 21 очко і Джон Радебо 24 очки.

Ліга АСВ

Тенерифе – Ховентут 72:79 (21:26, 19:13, 22:21, 10:19)

Тенерифе програв після чотирьох перемог поспіль. Причому поразка сталась в домашньому матчі. Вирішальною стала остання чверть, яку Тенерифе програв в 9 очок. 17 очок та 9 підбирань на рахунку Франа Герри, 13 очок у Джоана Састре.

Тенерифе знаходиться на 6-му місці Ліги АСВ.

Суперники Київ-Баскета:

Ямболь - Рілскі Спортіст 81:101 (26:23, 8:31, 20:19, 27:28)

Рілскі Спортіст успішно розпочав сезон у внутрішній першості, вигравши третій матч з трьох у чемпіонаті. Проти Ямболя найближчий суперник Київ-Баскету набрав більше 100 очок. Павлін Іванов набрав 15 очок, у Трея Портера та Ей-Джея Гесса по 14 очок.

Хапоель Ейлат – Беер-Шева 93:99 ОТ (17:20, 21:23, 22:15, 24:26, 9:15)

Хапоель Ейлат після поразки від Київ-Баскета програв вдома у чемпіонаті Ізраїлю Беер-Шеві. Доля поєдинку команд, які до матчу підходили з однією перемогою та однією поразкою в чемпіонаті, вирішилась в овертаймі.

У складі Хапоеля 27 очок, 9 підбирань та 5 передач на рахунку Аллена. Ще 21 очко набрав Ромелло Вайт. Хапоель Ейлат знаходиться на 8-му місці турнірної таблиці.

Трефл Сопот – Бидгощ 81:86 ОТ (19:17, 18:13, 20:24, 15:18, 9:14)

Трефл Сопот, який непогано почав сезон, зазнав вже четвертої поразки в чемпіонаті Польщі у восьми матчах. Це дозволяє займати 6-е місце. Бидгощ також з показниками 4/4 йде 7-м.

Дабл-дабл записав на свій рахунок Джош Шарма (18 очок та 11 підбирань), ще 19 очок у Янніка Франке.

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії