Черкаські Мавпи перервали 5 матчеву серію з поразок, а Будівельник здолав Миколаїв

20:50 | 16 октября 2021
У суботу, 16 жовтня, в рамках 4 тижня регулярного чемпіонату Суперліги Windrose було зіграно два матчі.

Черкаські Мавпи у Кривому Розі здолали місцевий Кривбас. Впродовж гри команди по черзі перехиляли шальки терезів на свою користь. Однак, у заключній чверті черкащанкам вдалося повністю захопити ініціативу та здобути другу звитягу у сезоні – 80:90.

В іншій зустрічі ігрового дня Будівельник завдав Миколаєву 5 поразки у поточній кампанії. Кияни забрали до свого активу перші три чверті, а з ними впевнено виграли матч – 76:93. Для підопічних Ігорса Міглініекса ця перемога стала другою поспіль.

Більше інформації на офіційному сайті Суперліги Windrose.

До вашої уваги турнірна таблиця Суперліги Windrose:

Баскетбол 00:05 | 30 ноября 2021 Збірна України третьою завершила рік у відбірковій групі чемпіонату світу Баскетбол 00:05 | 30 ноября 2021 Домашня перемога збірної України в кваліфікації чемпіонату світу: фотогалерея Баскетбол 00:05 | 30 ноября 2021 Айнарс Багатскіс: проти Північної Македонії збірна України зіграла більш дисципліновано Баскетбол 22:05 | 29 ноября 2021 Драган Баїч: моїй команді не вистачило сил Баскетбол 22:05 | 29 ноября 2021 Збірна України перемогла Північну Македонію в кваліфікації чемпіонату світу Баскетбол 17:05 | 29 ноября 2021 Україна – Північна Македонія: онлайн відеотрансляція кваліфікації чемпіонату світу Баскетбол 16:50 | 29 ноября 2021 Турніри ESportsBattle Basketball: найкращий гравець листопада Баскетбол 16:20 | 29 ноября 2021 Арелла Гуірантес оформила десятий тріпл-дабл в історії жіночої Суперліги Баскетбол 15:20 | 29 ноября 2021 Україна – Північна Македонія: шанси збірних на перемогу Баскетбол 13:50 | 29 ноября 2021 Знамениті чирлідери Red Foxes розважатимуть глядачів на матчі Україна – Північна Македонія