Твоє кібербаскетбольне майбутнє з ESportsBattle Academy

17:35 | 27 сентября 2021
ESportsBattle Academy — це освітня платформа для геймерів-початківців різних кіберспортивних дисциплін та фахівців кіберспортивних професій.

ESportsBattle Academy — це освітня платформа для геймерів-початківців різних кіберспортивних дисциплін та фахівців кіберспортивних професій. Місією проекту є популяризація кіберспорту та підвищення рівня професіоналізму спеціалістів. В Академії проходять заняття з різних дисциплін, зокрема з кібербаскетболу!

Курс ESportsBattle Academy з кібербаскетболу дозволяє гравцям різних рівнів підготовки покращити свої навички та знання під керівництвом найкращих кіберспортсменів. Викладачі курсу – одні з найсильніших практикуючих кібербаскетболістів України.

До програми курсу входить:

навчання професійному кібербаскетбольному режиму “My Player”створення-підбір білду (архетип гравця)створення команди, з урахуванням архетипу кожного гравцяперсональний коучинг з тренеромспільний розбір матчів студентапрактика з провідними гравцями дисципліни

Кожен, хто подає заявку на навчання, отримує безкоштовний онлайн-урок. Завдяки цьому ESportsBattle Academy гарантує якість і актуальність курсу ще до його початку.

Також академія дає можливість отримати грант на безкоштовне навчання. Для цього потрібно заповнити заявку та зняти відеоролик з розповіддю про себе та про те, чому саме вам потрібен грант.

Більше інформації про курси, гранти, реєстрацію на курс, розклад занять можна знайти на сайті ESportsBattle Academy.

Слідкуйте за соціальними мережами ESportsBattle Academy, щоб першими дізнаватись про нові кіберспортивні курси та гранти на навчання:

Facebook

Instagram

Youtube

Сайт ESportsBattle Academy

Источник

Баскетбол
Чемпионат Европы
Группа А
09 сентября 2013
Группа Д
09 сентября 2013
Группа Д
08 сентября 2013
Группа А
08 сентября 2013
Группа Д
07 сентября 2013
Группа А
06 сентября 2013
Группа А
05 сентября 2013
Группа Д
05 сентября 2013
Группа А
04 сентября 2013
Группа Д
04 сентября 2013