Ігорс Міглінієкс: провал після великої перерви коштував нам Суперкубка

11:35 | 23 сентября 2021
У Києві матчем за Суперкубок України стартував баскетбольний сезон.

У Києві матчем за Суперкубок України стартував баскетбольний сезон.

Читайте: У Києві визначився володар Суперкубка України: фотогалерея Трофей здобув чемпіон України Прометей, який обыграв Будівельник з рахунком 104:99. Після гри наставник Будівельника Ігорс Міглінієкс назвав причини поразки та заявив, що не вважає Прометей однозначним фаворитом сезону.

"Відчувається, що ми ще не в ритмі. Три матчі в Лізі чемпіонів допомогли Прометею бути в кращому ігровому ритмі. У нас 15 підбирань на чужому щиті, у них два. Очки другого шансу 18-2. Здається, що суперник повинен програти. Ми на легких речах поступилися. Ритм гри у нас ще не на такому рівні. Десь не зібрані.

Легкі очки набирали суперники. Петров і Сидоров показали високий відсоток точності. Сидоров попадав складні кидки. Харрісон багато бере на себе, але у Прометея була командна допомога лідерам. Вони зловили ігровий ритм. Ми повинні це шукати. Ритм знайдеться. Починається реальний сезон, коли вже інший ритм в порівнянні з предсезонкою.

Провал після великої перерви коштував нам Суперкубка. Прометей - індивідуально сильна команда в швидкому прориві, відразу карають за помилки. Багатьох речей не вистачило для перемоги. Тільки початок сезону. Раді грати у великому залі. Глядачі прийшли, підтримали. Ця гра дасть великий початок українському баскетболу. Такі ігри допомагають. Обидві команди грали серйозно, красивий матч. Всі повинні бути задоволені.

Дебют Близнюка? Є індивідуальна майстерність, але він ще не встиг влитися в команду. Він буде одним з ключових гравців команди. Після 3-4 матчів повинен піти близький до необхідного ритму.

Стан Кондракова? Чув, що він вже скоро повинен почати тренуватися, але потім подивимося. Чекаємо його. Він повинен зробити ротацію. Для досягнення великих цілей в команді повинна бути ротація. Прохідних матчів не буде. Всі клуби на щось сподіваються і готуються, знають як грати вдома. Всім буде важко. Важлива ротація.

Прометей грає у вісім гравців. Доу, Харрісон, Еванс, Стефенс, Сидоров, Петров, Лукашов, восьмий гравець ротації Липовий отримав 12 хвилин. Так грають вирішальні матчі, але ніхто не буде так само діяти весь сезон.

Прометей - фаворит сезону? Для кого як. Журналісти нехай визначають, це їх робота. Вважаю, що вони не однозначно фаворити, але топ-команда Суперліги.

Будівельник - претендента на титул? До нас ще підходять люди, ми не в ритмі. Це не виправдання, ми ще можемо додавати. Суперники теж будуть намагатися додавати. Важкий сезон. У кого буде більше терпіння, майстерності, роботи і командного духу, той і переможе", - заявив Міглінієкс.

Источник

Баскетбол
Чемпионат Европы
Группа А
09 сентября 2013
Группа Д
09 сентября 2013
Группа Д
08 сентября 2013
Группа А
08 сентября 2013
Группа Д
07 сентября 2013
Группа А
06 сентября 2013
Группа А
05 сентября 2013
Группа Д
05 сентября 2013
Группа А
04 сентября 2013
Группа Д
04 сентября 2013