Київ-Баскет почав домашній турнір з перемоги

21:35 | 10 сентября 2021
Баскетболісти столичного Київ-Баскета здобули перемогу над Тернополем на старті домашнього турніру команд Суперліги Windrose.

В іншому матчі Будівельник в ефектному матчі переміг Дніпро

Команди йшли на рівних до рахунку 12:12 у першій чверті, після чого господарям вдався ривок 7:0. Надалі кияни утримували перевагу в рахунку, то збільшуючи її до 9-11 очок, по підпускаючи Тернопіль на відстань 2-3 очок.

В кінці матчу боротьби не вийшло - останню чверть команди розпочали з перевагою +10 у Київ-Баскета, яка в цілому протрималася до фінальної сирени. Підсумковий рахунок - 74:66.

Найрезультативнішим у складі Київ-Баскет виявився Джеффі Гаррет, на рахунку якого 15 очок. У Тернополя кращим став Кларк Донте, набравший 12 очок.

Турнір у Києві. Контрольний матч

СК Венето-Спорт

Київ-Баскет - Тернопіль 74:66 (19:12, 12:15, 28:22, 15:17)

Статистика матчу буде додана в найближчий час.

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії