Прометей впевнено подвоїв перевагу в фіналі Суперліги Паріматч

20:20 | 11 июня 2021
Прометей впевнено переміг Запоріжжя в другому поєдинку фінальної серії плей-оф Суперліги Паріматч.

Хід матчу
Безперечно, гості виходили на другий поєдинок з думками про реванш та відновлення рівноваги. Саме таким настроєм керувався лідер запоріжців Майк Кеффі, коли результативно завершав перші атаки команди. Втім рішучість американця не допомогла надати відповідний поштовх діям гостей. Господарі швидко розгорнули на всю потужність тиск своїх атак. Уже на старті перевага кам`янчан знову стала відверто помітною. У підсумку Прометей впевнено виграв стартову 10-хвилинку в дев`ять очок. Господарі помітно перегравали гостей під щитами та краще реалізовували атки. З-за периметра кам`янчани тричі забили з дев`яти спроб, натомість гості лише п`ять разів схибили.

Кеффі уже на початку другої чверті першим перетнув позначку в 10 набраних очок. Однак його активності було надто мало, аби стримувати злагоджений командний тиск Прометея. Відтак гості продовжили збільшувати перевагу, яка на велику перерву зросла до 18-ти очок.

По перерві кам`янчани продовжували контролювати поєдинок. Незначне послаблення тиску на гостей дозволило їм у третій 10-хвилинці лише на три очка скоротити різницю. Лідерами атак запоріжців на цю частину став Маяускас. Натомість у Кеффі приціл збився. До кінця четвертої чверті у нього все ще залишалося 10 набраних очок. На заключні хвилини американець уже не виходив, оскільки підсумок поєдинку вже не викликав сумнівів.

Відтак Прометей впевнено подвоїв перевагу в серії, зробивши ще один вагомий крок до чемпіонського титулу.

Герої матчу
У господарів одразу два гравці зробили дабл-дабл: у Шона Еванса 12 очок та 12 підбирань, у Майкла Маєрса 11 очок та 14 підбирань. Стефенс набрав 13 очок та 8 підбирань.