Збірна України розгромною перемогою виборола перше місце в відбірковій групі

21:05 | 22 февраля 2021
Збірна України перемогла команду Угорщини в заключному матчі кваліфікації чемпіонату Європи-2022.

З перших хвилин зустрічі українцям не вдалося максимально агресивно притиснути суперника, про що неодноразово говорилося напередодні. Нестримним для нашої команди став Келлер, який вільно почувався під нашим кільцем. Тож угорці захопили лідерство на старті.

Впевненості українцям надавали вдалі дії на підбираннях під кільцем суперника. Згодом вихід Боброва та Мішули додали нашій команді необхідної агресії. Останній взявся бомбардувати кільце суперника з-за дуги. Уже до кінця стартової чверті українці вийшли вперед, вигравши її в чотири очка. А на велику перерву наша команда вже мала 16 очок запасу.

При цьому збірна України розстріляла суперника з дальньої відстані: 8 влучань проти 1. Половину з них зробив Мішула.

По перерві тиск наших баскетболістів продовжувався. То ж загальна різниця вже перетнула позначку в 30 очок.

Українці в підсумку дотиснули суперника, виборовши перемогу з різницею в 34 очка. Це забезпечило команді Айнарса Багатскіса підсумкове перше місце в групі.

Найрезультативнішими в складі переможців стали Бобров (19 очок) та Мішула (18).