Жіночий Прометей поступився у першому матчі Єврокубку ФІБА

00:05 | 20 января 2021
Прометея зазнав поразки у першому матчі Єврокубку ФІБА проти Сексарда – 80:106.

Хід матчу

Перша чверть між Сексардом та Прометеєм пройшла досить рівно. Представниці Угорщини реалізували 9 пострілів проти 10 в українок (по два триочоких на команду). Під щитами був паритет – по 7 підбирань, за передачами 5 проти 6. Проте, рахунок рівним за підсумком 10-хвилинки не був. Підопічні Вікторії Большакової багато порушували, через що Сексард реалізував 10 штрафних, тоді як Прометей – 2.

Другу чверть господарки розпочали з перевагою +6 і впродовж десяти хвилин її збільшили. Сексард зміг вийти вперед у боротьбі під щитами, зробивши 15 підбирань проти 12, закинути на 2  м’ячі з фарби більше і реалізувати 2 штрафних проти 1. Це дозволило суперницям Прометея забрати чверть 30:25 і піти на велику перерву з перевагою +11.

Після перерви Сексард продовжував нарощувати перевагу. Господарки зробили 13 влучних пострілів проти 6 у Прометея. Чудову гру демонстрували Сара Крініч та Агнес Студер, які на той момент набрали 21 та 17 очок відповідно. До того ж, перевага Сексарда під щитами стала дуже помітною – 32 підбирання проти 19.

В заключній частині сценарій третьої чверті продовжився. Сексард задавав темп грі, володів ініціативою, завдяки чому у підсумку впевнено переміг – 106:80. Перший європейський досвід Прометея вийшов гірким на смак. Проте, дівчата боролися і попереду ще два поєдинки: з Дьором (21 січня) і турецьким Кайсері (22 січня).