Александер Секулич: до наступного матчу збірна України найголовніший суперник для Словенії

18:35 | 27 ноября 2020
Чоловіча національна збірна України продовжує підготовку до наступних матчів кваліфікації чемпіонату Європи 2022 року в Словенії.

Чоловіча національна збірна України продовжує підготовку до наступних матчів кваліфікації чемпіонату Європи 2022 року в Словенії. У ізольованому таборі наша команда гратиме 28 листопада проти Словенії та 30 листопада проти Австрії.

Для тренера збірної Словенії Александера Секулича поєдинок стане дебютним у статусі головного. Налаштуванням перед матчем словенський фахівець поділився з прес-службою ФБУ.

- Звичайно для нас головною турботою є захистити здоров’я наших гравців і щоб матчі відбувалися у безпечному місці. Сам прецедент гри в умовах міхура для мене не новий, для деяких гравців теж, я був готовим до цього. У нас уже було чотири вечірніх тренування, за планом їх має бути п’ять, звичайно ми дивилися, як досягти переваги над суперниками завдяки нашим сильним сторонам. З іншого боку ми дуже поважаємо збірну України, з часу нашої попередньої гри у них змінився головний тренер. Він користується великим авторитетом і ми поважаємо усю їхню команду.

Читайте: Едо Муріч: усі матчі проти України були непростими

- Чи були у вас контакти із Гораном Драгічем і головною зіркою збірної Лукою Дончичем, адже він говорив, що хотів зіграти за збірну?
- Так, набагато більше хороших гравців виявляли бажання зіграти у цьому вікні, зокрема Лука підтверджував свій свою велику зацікавленість, але ми зрештою не отримали підтвердження від найвищого керівництва, тому ми так і не знайшли варіанти, як залучити його і гравців з Євроліги.

- Скажіть, збірна України, яка не дуже впевнено розпочала відбір лишається вашим основним опонентом у боротьбі за ЄвроБаскет?
- Якщо говорити про невпевнений старт, то ми теж розпочали не впевнено, обидві команди стартували із однієї перемоги і однієї поразки. Як я уже казав, я дуже поважаю збірну України, але не буду називати їх основними опонентами, адже зараз для нас кожна гра дуже важлива. Втім, поки ми не розпочали підготовку до наступного матчу, вони для нас головні суперники.

Нагадаємо, трансляцію поєдинків збірної України в Любляні дивіться наживо на каналі XSport.

Источник

Баскетбол
Чемпионат Европы
Группа Д
09 сентября 2013
Группа А
09 сентября 2013
Группа А
08 сентября 2013
Группа Д
08 сентября 2013
Группа Д
07 сентября 2013
Группа А
06 сентября 2013
Группа Д
05 сентября 2013
Группа А
05 сентября 2013
Группа Д
04 сентября 2013
Группа А
04 сентября 2013